Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Grupa «Band Versus Music» izdod EP albumu USB zibatmiņas formātā

Foto: Publicitātes foto

Latvijas alternatīvā rokgrupa «Band Versus Music» šodien laiž klajā savu pirmo EP albumu. Ieraksts izdots oriģinālā formātā – kā USB zibatmiņas karte. Šis ir pirmais gadījums Latvijā, kad mūzikas ieraksts tiek izdots šāda tipa formātā. Pagaidām interesenti ierakstu varēs iegādāties albuma prezentēšanas turnejaskoncertu vietās.

«Band Versus Music» EP ir pirmais grupas izdotais ieraksts. USB zibatmiņas formāts izvēlēts, ņemot vērā vairākus apsvērumus: «Izdodot albumu, grupas parasti nepiedomā pie datu nesēja formāta, jo ir tik pierasts visu dedzināt CD diskos – tas ir lēti un ērti, turklāt Baltijā ir izveidojusies laba CD izdošanas infrastruktūra, kas ļauj neatkarīgajām grupām izdot ierakstus bez sponsoru līdzdalības. Mūsu vēlme bija izdot kaut ko oriģinālu un atmiņā paliekošu. Protams, ka pirmkārt tādai ir jābūt pašai mūzikai, taču, tāpat kā maizei un zobu pastai, arī mūzikas «iepakojumam» ir liela nozīme. Izvēlējāmies USB flash formātu, jo tas ir ērts klausītājiem, turklāt dziesmas pēc ierakstīšanas datorā var arī izdzēst un turpināt lietot šo atmiņas karti savām vajadzībām,» tā par albuma formātu saka grupas ģitārists Jānis Kļaviņš.

Par godu albuma izdošanai «Band Versus Music» janvārī un februārī dosies koncertturnejā pa Baltijas labākajiem rokklubiem. Paredzēta arī uzstāšanās festivāla «Freeze» ietvaros Blomē, 7.februārī.

Tuvākie koncerti:

  • 09.01 – «Depo», Rīgā
  • 10.01 – «Muse», Viļņā (LT)
  • 16.01 – «Fontaine Palace», Liepājā
  • 23.01 – «FonoKlubs», Cēsīs
  • 24.01 – «Real Metal Sound», Daugavpilī
  • 06.02 – «Dzempub», Kauņā (LT)
  • 07.02 – Festivāls «Freeze», Blomē
  • 21.02 – «Studentu klubs», Rīgā
  • 28.02 – «Rock Invasion», Pērnavā. (EE)

Par grupu

Grupa «Band Versus Music» radusies 2003. gadā Rīgā. Pašreizējā sastāvā tā koncertē kopš 2007. gada sākuma. Līdz pagājušā gada decembrim grupa bija sastopama ar nosaukumu Versus, taču ņemot vērā to, ka globālajā tīmeklī, kas kļūst par arvien nozīmīgāku atspēriena punktu mūziķiem, ir sastopamas vairākas grupas ar šādu nosaukumu, tika nolemts mainīt nosaukumu uz Band Versus Music. Grupas stils raksturojams kā alternatīva rokmūzika. Savās dziesmās grupa mēdz izmantot gan netradicionālus taktsmērus gan ievīt savdabīgus tonālus un vokālus akcentus.

0 Komentāri