Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Intars Busulis ar jauno «Bēbīšu maršu» aicina uz vasaras koncertu Dzintaros

  • Raksts
  • Video
Foto: ekrānuzņēmums

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, svinot dzīvi un no sirds priecājoties par svarīgāko – iespēju būt kopā ar tuvākajiem, un pievēršoties Latvijā aktuālai tēmai – demogrāfija, Intars Busulis piedāvā savas jaunākās dziesmas «Bēbīšu maršs» video versiju un aicina ikvienu ieplānot ikgadējo kopīgo tikšanos Dzintaru koncertzālē 6. augustā plkst. 20:00.

Dziesmu komponējuši Kārlis Lācis un Intars Busulis, bet mūziku vārdos ietērpusi dzejniece Anna Auziņa, ar kuru mūziķi sadarbojas pirmo reizi. Annai tā ir debija – rakstīt tekstu dziesmai, kā stāsta dzejniece, tad «teksts nācis viegli, uz marša dziesmas ritma tas it kā pats uzgūlies virsū.» Dziesmas ideja tapa mūziķiem – viena, divu bērnu un trīs bērnu tēviem, par šobrīd tik aktuālo tēmu Latvijā - demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanu. Patiesībā gan dziesma, gan tās video versija, kuras tapšanā piedalījās visa Intara mūziķu saime ar kuplajām ģimenēm, tapusi kā ļoti patiesa un sirsnīga atzīšanās skatītājiem par to, kas ikvienam cilvēkam nozīmīgs un sargājams. Un nav svarīgi vai to meklē un atrod kāpostos vai kur citur. Video klipa scenārija autors – Atis Balodis Qfilma, operators un montāža - Edgars Lūsiņš «QFilma».

Bēbīšu maršu klātienē varēs baudīt jau Jāņos, kinopilsētā «Cinevilla» uz lielās skatuves, kur Intars ar grupu Kārļa Lāča vadībā un meiteņu trio «Lady’s Sweet» uzstāsies ar īpaši Jāņiem gatavotu programmu, jo kā vēsta Latviešu tautas ticējumi Jāņos jālīgo, lai veicinātu auglību un novērstu nelaimes.

Vasaras koncerti Jūrmalā kļuvuši jau par savdabīgu tradīciju, bez kuras Intara grupas biedri jokojot saka, nav iedomājams sezonas noslēgums. Tieši tāds iecerēts arī koncerts 6. augustā Dzintaru koncertzālē - kā tikšanās ar skatītāju, stāsts par piedzīvoto vasarā, par rudens un ziemas plāniem. Zināms, ka vasarā ļauts nedaudz patrakot un iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, tāpēc Intars un mūziķi, kas šogad startēs ar jaunu nosaukumu – «Abonementa orķestris», piedāvās jaunus aranžējumus jau dzirdētajām kompozīcijām no 90-tajiem un pārsteigs ar īpaši gatavotiem priekšnesumiem.

Abonementa orķestra sastāvā nemainīgi muzicē Kārlis Lācis, Kaspari – Zemītis un Grigalis, Andris Grunte un Gints Pabērzs. Atsevišķa koncerta daļa veltīta īpašajam nekur nerezidējošam viesim no DJ aprindām, kurš pagaidām netiek atklāts.

Biļetes uz Intara Busuļa 6.augusta koncertu Dzintaru k/z pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs un «bilesuparadize.lv».

0 Komentāri