Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Fēlikss Ķiģelis, piedaloties Aivaram Brīzem, piedāvā jaunu dziesmu «Vēl»

  • Raksts
  • Video
Foto: Publicitātes foto

Gatavojoties sava jaunā albuma izdošanai, Fēlikss Ķiģelis klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu - «Vēl», kas ir tapusi ciešā sadarbībā ar «līvu» Aivaru Brīzi.

«Mēs - ko nepagrūdīs, Mēs - kam tērauds krūtīs,

Mēs - kam meži lokās, Kalnus spēsim gāzt bez mokām»

– tās ir rindas no jaunās dziesmas, kuras visspilgtāk raksturo šo abu mūziķu sadarbību. Jau tagad ir zināms, ka ar dziesmu «Vēl» sadarbība neapstāsies. Tā noteikti turpināsies gan jaunās dziesmās, gan koncerttūrē. Fēliksa Ķiģeļa grupā šobrīd ir pievienojies arī Jāņa Groduma dēls Elviss Grodums, tādejādi lieliski papildinot grupas pamatsastāvu un ar savu balsi bagātinot kopkori. Apvienojot Ķiģeļa, Groduma un Brīzes vokālus, dziesmā «Vēl» kopkoris skan īpaši sulīgi. Dziesmas ierakstā ir piedalījies arī Guntars Mucenieks, iespēlējot taustiņinstrumentus. Šobrīd Fēlikss koncertē mūzikas klubos un pilsētu svētkos, savukārt uz rudens pusi tiek gatavota jaunā albuma prezentācijas koncertprogramma. Jaunā albuma tūre tiks uzsākta septembrī un ilgs līdz pat decembra sākumam, aptverot visus Latvijas reģionus. Tūres koncertu ietvaros lielākajās Latvijas pilsētās Fēliksam Ķiģelim ar grupu pievienosies arī Aivars Brīze. Taču nepacietīgākie, kas līdz rudenim gaidīt nevar un negrib, ir laipni aicināti 6. jūlijā uz Liepāju, festivālu «Summer Sound», kura laikā Fēlikss ar grupu sniegs ieskatu jaunajā koncertprogrammā.

0 Komentāri