Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Intara Busuļa koncerts Dzintaros pēc vienas nedēļas

  • Raksts
  • Video
Foto: Ekrāna foto

Jau 6.augusta vakarā Intars Busulis apmeklētājiem gatavs piedāvāt savu un grupas jeb Abonementa orķestra vasaras mēģinājumu rezultātu - krāšņu, daudzveidīgu un, protams, atmiņā paliekošu muzikālu piedzīvojumu. Koncertprogrammu veidos gaidāmā trešā studijas albuma dziesmu pirmatskaņojumi, klasiskās un džeza mūzikas melodijas, kā arī ar krietnu humora devu piesūcinātas jau zināmās Intara kompozīcijas, portālu «Apollo» informēja «deBusul MUSIC».

Koncertā gaidāmi četru dziesmu pirmatskaņojumi no gaidāmā Intara Busuļa trešā studijas albuma. Līdzās jūnijā prezentētajam singlam Bēbīšu maršs, kas jau veiksmīgi ierindojies muzikālo aptauju līderpozīcijās, izskanēs arī citas jaunās kompozīcijas. Dziesmas pirmatskaņojumiem izvēlētas apzināti uzsverot to žanrisko daudzveidību - komponists Kārlis Lācis šoreiz iedvesmojies no klasiskās mūzikas tēmām, saaužot tās ar savu redzējumu un atrodot to, kas tuvs un saistošs šodienas mūzikas gardēžiem. Pirmā iespēja dzirdēt un novērtēt jaunā albuma fragmentus būs tikai 6.augusta koncerta apmeklētājiem.

Vasarā, kad pozitīvo emociju īpatsvars sasniedz savus augstākos rādītājus, prāts vienmēr nesas arī uz zināmām trakulībām un eksperimentiem, arī sava radošuma pārbaudījumos. Koncerta apmeklētājiem tiek gatavots īpašs priekšnesums ar 90-to gadu grāvējiem - mūziķi demonstrēs savas spilgtākās atmiņas no deju zālēs pavadītajiem vakariem un pilnīgi droši, arī skatītāji nosēdēt vietās nevarēs.

Līdzās jaunumiem koncertā izskanēs arī iemīļotākās kompozīcijas no iepriekšējiem Intara albumiem - mūziķi īpaši centušies tās kartējo reizi piedāvāt jaunā aranžijā, it kā apzināti spēlējoties ar klausītāja pieaugošo interesi par to, cik dažādi un oriģināli var paraudzīties uz jau šķietami zināmu muzikālo materiālu, ikreiz par dominējošo elementu izvirzot ko citu. Neapšaubāmi, tieši šajā koncerta daļā visspilgtāk izpausties varēs katrs no Abonementa orķestra solistiem un tie nemainīgi ir Kārlis Lācis, divi Kaspari - Zemītis un Grigalis, Andris Grunte un Gints Pabērzs. Koncertā savu interpretāciju par atsevišķām kompozīcijām piedāvās arī esošo mūziķu trio jeb kā viņi sevi dēvē - Kārumzeļļi. Ieskatam - mēģinājuma video.

Kārumzeļļi (Intars Busulis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis),

0 Komentāri