Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gustavo «Pulkveža» dzimšanas dienā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Leģendārais klubs «Pulkvedim Neviens Neraksta» 6. novembrī svin 14. jubileju un dzimšanas dienas ballītei par godu ar īpašu koncertu uzstāsies Gustavo.

Pasaulslavenā rakstnieka Gabriela Garsijas Markesa kulta romāna vārdā nosauktais klubs «Pulkvedim Neviens Neraksta» vienmēr bijusi izšķiroša vieta. Pulkvedis, Pulciņš – tā nosaukums locīts visdažādākajos variantos kā sinonīms lieliskai, bohēmiskai, neaizmirstamai ballītei.

«Apmeklētāji bieži pa jokam teikuši, ka visi ceļi ved uz Pulkvedi, bet es teiktu, ka visi ceļi ved arī no Pulkveža. Šis klubs ir kā pionieris, kas deva iedvesmu atvērties daudziem citiem klubiņiem,» saka «Pulkveža» veterāns Raimīts.

Gustavo ar Peldu ielas izklaides flagmani ir īpaši draudzīgas attiecības. Mūziķis šeit daudzkārt ar koncertiem svinējis savas dzimšanas dienas, vērojot publiku iedvesmojies radīt skaņdarbus. Tāpēc Pulkveža 14. jubileja nebūtu iedomājama bez Gustavo līdzdalības!

«Man vienmēr te ir paticis, jo šeit varu gan izklaidēties, gan «pastrādāt». Piemēram, dziesmas «Šāda veida ainas» tēlus atradu tieši Pulkvedī,» smaidot saka mākslinieks.

Ar muzikālu sveicienu 6. novembra vakarā «Pulkvedī» uzstāsies Gustavo un Dj Monsta, spēlējot karstus, nedaudz nostalģiskus gabalus labākajās Pulkveža ballīšu tradīcijās.

0 Komentāri