Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nothing Special» piedāvā dziesmu «Taupi» ar Raiņa vārdiem

Foto: Publicitātes foto

Ierasts uzskatīt, ka Raiņa dzeja jau sen nogūlusi latviešu literatūras klasikas plauktos un vidusskolas obligātās literatūras klāstā, taču dažas Raiņa rindas, iespējams, pašlaik pateic daudz vairāk nekā pirms simt gadiem. Viss pārējais, protams, ir «Nothing Special».

Ņemot vērā iepriekš minētos apstākļus, pilnīgi nejauši, bet likumsakarīgi radās dziesma «Taupi», kas lika pamatu kolektīvam «Nothing Special».

Grupa par savas darbības pamatmērķi ir likusi latviešu literatūras klasiķu darbu atdzīvināšanu. Tiesa, sekojot līdzi sabiedrības pulsācijām pēdējo mēnešu laikā, jāsecina, ka Friča Bārdas, Fallija, Jēkaba Lautenbaha Jūsmiņa un citu romantiķu dzejas rindām jāpagaida.

Dziesmā «Taupi» izmantots Raiņa dzejolis «Saimnieciskas pamatmācības» no dzeju krājuma «Tālas noskaņas zilā vakarā» un četrrinde no Raiņa dzīves laikā nepublicēto dzejoļu klāsta.

Grupā «Nothing Special» muzicē četri rūdīti un pieredzējuši darbinieki: Aigars, Ainars, Aivars un Einārs. Katrs no viņiem nāk no sava Latvijas nostūra, taču līdz ar jauno reģionu karti radušās manāmas grūtības noskaidrot, no kura tieši...

:: Klausīties >>>

0 Komentāri