Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Harijam Ozolam un Santai Zapackai jauna koncertprogramma

Foto: Jānis Deinats

Harijs Ozols un Santa Zapacka ir sagatavojuši īpašu koncertprogrammu Visu mīlētāju dienai, lai mīlestības šajā dienā nepietrūkst nevienam pašam. Koncertā skanēs gan visu iemīļotās melodijas, gan pilnīgi jaunas dziesmas, kas tapušas īpaši šim koncertam.

Jāpiebilst, ka abi mākslinieki pirmo reizi kāps uz VEF kultūras pils skatuves Valentīna dienā, lai gan abu daiļrade, galvnokārt, ir veltīta mīlestības tēmai, tomēr līdz šim nebija izdevies tieši šajā dienā uzrunāt skatītājus tieši Rīgā. Harijs Ozols mīlestību raksturo kā vēlmi rūpēties par otru, atteikties no sava Ego otra dēļ – uzklausīt, sadzirdēt un atbalstīt otru cilvēku! Ar savu koncertprogrammu mākslinieki vēlas iezīmēt ceļu, pa kuru iet, meklējot mīlestību savā dzīvē, apzinoties, ka mīlestība ir lielākā sajūtu vērtība, ko katrs var sasniegt savā dzīvē.

Koncetprogrammā piedalīsies arī viesi: jaunais un skatītāju iemīļotais dejotāju pāris Viola Abramova-Mailīte un Rihards Mailītis, kā arī no «Čikāgas piecīšiem» -visu iemīļotais duets Lorija Vuda un Armands Birkens no Čikāgas!

Santa Zapacka un Harijs Ozols savu koncetu nespēj iedomāties bez dejotājiem, kuri ar ķermeņa valodu spēj paust to pašu, ko dziesmas ar tekstiem un mūziku, un Mailīšu pāris ir lielisks piemērs tam, ka arī dzīvē ir iespējams mīlas duets. Īpaši šim vienam koncertam no Čikāgas atlidos Armands Birkens, ko Harijs Ozols uzskata par visromantiskāko latviešu dziedātāju ar īpašu un neatkārtojamu balss tembru. Arī Armands Birkens šim koncertam sagatavojis jaunas dziesmas, bet, protams, būs arī visu iemīļotās dziesmas, kā «Ir septiņi no rīta…» un citas.Harijs Ozols uzsver, ka šajā koncertprogrammā savienosies ne tikai sirdis, bet ari kontinenti! Tā kā visi, kas nevēlas būt vientuļi Mīlētāju dienā, ir aicināti uz VEF Kultūras pili, lai apliecinātu sev un pasaulei, ka mīlestība ir dzīves lielākā emocionālā vērtība.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs.

0 Komentāri