Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīt sāk tirgot biļetes uz Madonnas koncertu Tallinā

http://www.ticketpro.lv

Zvanot uz Madonnas koncerta informatīvo tālruni 1180, iespējams uzzināt informāciju par pasākumu un biļešu tirdzniecību. Informāciju iespējams saņemt trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.

Jau 2. martā tika uzsākta biļešu iepriekšpārdošanas akcija, kuras laikā ierobežotu skaitu biļešu varēja iegādāties «FBI» koncertu kluba biedri. Visas «FBI» koncertu kluba biedriem atvēlētās biļetes tika izpirktas diennakts laikā. Kā atzīst «Ticketpro Baltics» izpilddirektors Madis Brjancevs, pirmajā iepriekšpārdošanas dienā sistēma tika pamatīgi pārslogota, kā arī radās dažādi tehniski traucējumi, kā rezultātā klientiem biļešu iegādes process aizņēma ilgāku laiku. «Daļa no klientiem vēl nav saņēmuši biļešu iegādes apstiprinājuma e-pastu, lai arī nauda no konta jau ir samaksāta. Problēmas ir novērstas un diennakts laikā maksājuma apstiprinājums un informācija par biļetes lejupielādi tiks nosūtīts uz pie reģistrācijas norādīto e-pasta adresi. Tiem, kas uz e-pastu ir saņēmuši maksājuma apstiprinājumu, bet vēl nav varējuši lejupielādēt biļeti, lūdzam būt pacietīgiem – biļetes vēlāk parādīsies zem sadaļas «Lejupielādēt E-TICKET».» «Ticketpro Baltics» izpilddirektors arī piebilst, ka vairākas diennaktis firmas starptautiskā komanda ir strādājusi pie tehnisko problēmu novēršanas un jau otrdienas rītā sistēma darbojās normālā režīmā.

Saskaņā ar Madonnas pārstāvju prasībām, «Ticketpro» nav tiesību atklāt iepriekšpārdošanas akcijas laikā realizēto biļešu skaitu. «Tomēr varam nomierināt tos, kam nebija iespējas vai nepaspēja iegādāties biļetes iepriekšpārdošanas laikā – ceturtdien, plkst. 10.00 tirdzniecībā nonāks apjomīgs skaits biļešu.«

Popmūzikas karaliene Madonna Tallinā uzstāsies savas pasaules turnejas «Sticky & Sweet Tour» ietvaros. Pirms dziedātājas publiku iesildīs viens no pasaulē atzītākajiem dīdžejiem – Pols Okenfolds.

0 Komentāri