Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

70 000 Madonnas Tallinas koncerta biļetes izpārdotas rekordātrumā

Biļetes uz Madonnas koncertu 4. augustā Tallinā ir izpārdotas. Kopumā tirdzniecībā nonāca vairāk nekā 70 000 biļetes, kas tika izpirktas aptuveni diennakts laikā un no tām vairāk nekā 10 000 tika iegādātas Latvijā.

Šāds biļešu pirkšanas ātrums ir vēsturisks rekords ne vien koncertaģentūras «FBI» rīkoto pasākumu vēsturē, bet Baltijas valstu šovbiznesā kopumā. Madonnas koncerta biļešu realizācija ātrumā pārspēja iepriekšējo rekordu, kas piederēja grupai «Metallica», kuras koncerts 70 000 ietilpīgajā Tallinas Dziesmu svētku estrādē 2006. gadā tika izpārdots trīs dienu laikā. Tas ir arī savdabīgs rekords Latvijai, jo līdz šim vēl nekad uz koncertu ārpus mūsu valsts nav pārdots tik ievērojams biļešu skaits tieši Latvijā.

Koncertaģentūras «FBI» direktore Inga Kadeka stāsta: «Madonnas koncerta biļešu pārdošanas ātrums izkliedēja mītu, ka Latvijas iedzīvotāji baidās izdarīt pirkumus ar interneta starpniecību. Tieši otrādi, vairāk nekā 90% pārdoto biļešu «Ticketpro» mājas lapā tika iegādātas kā e-biļetes. Biļešu pārdošanas punktos «Arēnā Rīga» un kinoteātrī «Cinamon» rindas veidojās tikai no rīta. Tas viennozīmīgi parāda, ka mūzikas mīļotāji Latvijā ir atvērti interneta tehnoloģiju izmantošanai biļešu iegādei. Pateicoties «Ticketpro» sistēmai mēs spējām arī ierobežot biļešu nonākšanu spekulantu rokās, jo viena pirkuma limits bija 6 biļetes. Tas nodrošināja, ka pie Madonnas koncerta biļetēm tiek pēc iespējas vairāk mūziķes īsto fanu, nevis cilvēki, kas nodarbojas ar biļešu pārpārdošanu.»

Koncertaģentūra «FBI» arī aicina cilvēkus nekādā gadījumā neiegādāties biļetes no spekulantiem. I. Kadeka: «Oficiālā biļešu tirdzniecība notika tikai ar «Ticketpro» sistēmas palīdzību. Tas garantē, ka katrai biļetei ir unikāls svītrkods, kas pie ieejas pasākumā tiks noskenēts. Par derīgu biļeti tiks atzīta biļete, kuras svītrkods tiks nolasīts pirmais. Tātad, ja iegādājaties biļeti melnajā tirgū, riskējat ka tā ir oriģināla kopija un tādā gadījumā jūs nevarēsiet iekļūt koncertā.»

www.ticketpro.lv

I. Kadeka arī piebilst: «Raugoties uz pieprasījumu pēc Madonnas biļetēm, esmu gandrīz pārliecināta, ka mēs varētu izpārdot vēl vienu popmūzikas karalienes koncertu!»

Popmūzikas karaliene Madonna Tallinā uzstāsies savas pasaules turnejas «Sticky & Sweet Tour» ietvaros.

0 Komentāri