Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūlija beigās Liepājā notiks «Tele 2 Baltic Beach Party»

Foto: Publicitātes foto

Kļuvuši zināmi precīzi datumi, kad pilsētā zem liepām, balto smilšu liedagā, divas dienas un naktis no zemes līdz pat debesīm celsies pasaule draugiem. Vieta, kur, dažādu skaņu un baudījumu gaismā, tikties neparastā un daudzsološā zinātājiem. Festivāls «Tele2 Baltic Beach Party» šogad notiks 24. un 25.jūlijā.

Astoņu gadu laikā tas izaudzis no neliela 7000 liepājnieku atzīta divu dienu teicama laika kavēkļa, līdz Eiropas līmeņa festivālam. Ja pirmajā gadā īpašo viesu statusā uz ballītes galvenās skatuves kāpa vien Ines no Igaunijas, tad pēdējos gados Liepājā pabijušas un publikas atzinību guvušas daudzas ārvalstu zvaigznes – «Reamon», «Sunrise Avenue», «Scooter», Šons Kingstons, «Liquido», «Right Said Fred», «Mumiy Troll», «Bi-2», «Bratja Grim» un citi. Savukārt, ja stāsts ir par Latvijas populāro mūziku, tad vieglāk būtu pastāstīt, kuri nav uzstājušies «Tele2 Baltic Beach Party».

Šogad festivāls notiks jau devīto reizi pēc kārtas. Lai gan situāciju globālajā un lokālajā ekonomikā par saulainu nenosauksi, festivāla organizatori ne mirkli nedomā novērsties no saules, atkāpties no sapņiem vai atteikties no arvien jauniem izaicinājumiem. Arī šogad festivāls piedāvās daudz mūzikas cilvēkiem ar dažādu gaumi, noskaņojumu un vēlmju sarakstu. Būs un notiks arī citas jau zināmas lietas un atrakcijas, top arī jauni, pagaidām vēl pavasara miglā tīti, brīnumi un pārsteigumi.

Kā ierasts, «Tele2 Baltic Beach Party» galvenie mākslinieki tiks nosaukti aprīlī.

Par biļešu tirdzniecības uzsākšanu tiks ziņots atsevišķi, bet jau šobrīd ir zināms, ka «Tele2 Baltic Beach Party» biļetes šogad nekļūs dārgākas. Vēl vairāk, ja pērn pirmās 1000 biļetes bija iespējams iegādāties par 12 latiem, tad šogad pirmās 1000 biļetes uz abām festivāla dienām maksās 9 latus.

0 Komentāri