Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Otra puse» laiž klajā jaunu radio singlu

Foto: Publicitātes foto

inknygynas.lt

Šis būs otrais grupas «Otra puse» albums pēc 1995. gadā pirmo reizi un 2006. gadā atkārtoti izdotā izlases albuma «Pēc lietus». «Kā jau visām lietām, arī grupai Otra Puse ir divas puses. Par vienu biogrāfijas pusi var uzskatīt grupas muzikālo darbību deviņdesmitajos gados, bet par otru pusi – grupas atdzimšanu 2006.gadā, kas notika līdz ar dziesmas «Ieskaties» ierakstīšanu,» saka «Otra puse» solists Normunds Pauniņš.

Kopš aktīvas muzikālās darbības atjaunošanas, grupas izdotie singli guvuši necerētus panākumus, ilgstoši atrodoties Latvijas vadošo radiostaciju topu augstākajās pozīcijās, kā arī kļūstot par klausītāju iemīļotiem hitiem.

««Otras puses» mūzikā joprojām esam saglabājuši grupai raksturīgo romantiku, un dziesmu tekstos - mūžam aktuālo tēmu par mīlestību,» saka Ivars Makstnieks, taustiņinstrumentālists un mūzikas autors grupā.

Dziesma «Nakts vai Rīts» (mūzikas autors Normunds Pauniņš, teksta autors Ivars Kurpnieks), tāpat kā grupas nosaukums «Otra puse», stāsta par vienas lietas divām pusēm.

Grupa «Otra Puse ir: Normunds Pauniņš (balss, mūzikas autors), Ivars Makstnieks (taustiņi, mūzikas autors), Arnolds Kārklis (ģitāra), Mārtiņš Burkevics (bass), Rihards Zaļupe (bungas). Tekstu autors lielākai daļai dziesmu ir Ivars Kurpnieks, tāpat jaunā albuma tapšanā piedalās arī Roberts Gobziņš un Rolands Ūdris.

0 Komentāri