Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Soundarcade» gatavojas «Daughters of Molestia» prezentācijas koncertam

Nākamnedēļ ieplānots apvienības «Soundarcade» jaunā albuma prezentācijas koncerts.

«Daughters of Molestia», kas ir «Soundarcade» otrais studijas albums, prezentācijas koncerts notiks 22. janvārī Pārdaugavā - kultūras centrā «Rītausma». Kā viesi uzstāsies grupas draugi «Tesa» un abu grupu kopprojekts «Bigbends».

Grupa «Tesa» šajā koncertā atskaņos pavisam jaunus skaņdarbus, savukārt «Bigbends» izpildīs simfoniju drone estētikā «Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek».

Koncerts sākas 19.30 un ieeja tajā ir bezmaksas.

«Daughters of Molestia» ir konceptuāls albums. Tajā dzirdami septiņi simboliski stāsti. Albuma galvenā tēma ir dzīves muklāji, kurus brienot bieži daudz vieglāk ir izvēlēties ceļu pa jau iemītām taciņām un citu liktām laipām, nekā spert soli ārpus jau zināmo virzienu šķietamās drošības.

«Nosaukuma izvēli ietekmējis Sv. Aurēlija Augustīna un Martina Heidegera darbos sastopamais molestijas jēdziens. Šajā gadījumā molestija var būt jebkura dzīves daļa, no kuras mēs vēlētos atbrīvoties, ja patiesi apzinātos savu mirstību. Esot kārdinoša, tomēr nebūtiska, šī dzīves daļa pārtop dzīves smagmē,» stāsta «Soundarcade» dalībnieki.

Albuma producents ir Olivers Tarvids un tas ierakstīts kopā ar Ģirtu Laumani (Lomiku) un Māri Lāci «Hodila Records» studijā un «Latvijas Valsts radio 7. studijā».

Albumu izdod «Melo Records». Iepriekšējais «Soundarcade» albums «12 songs of the Jackalope» iznāca 2006.gadā arī «Melo Records» paspārnē.

Intervija ar «Soundarcade» radio «Naba» 93.1 FM šo svētdien 18. janvārī 20.30.

0 Komentāri