Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākas biļešu tirdzniecība uz festivālu «Saldus Saule 2010»

  • Raksts
  • Foto
Sākas biļešu tirdzniecība uz festivālu «Saldus Saule 2010». | Foto: Publicitātes foto.

No 13. aprīļa visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības kasēs, kā arī internetā būs iespēja iegādāties festivāla «Saldus Saule 2010» ieejas biļetes. Pirmās 1000 biļetes apgrozībā tiks laistas par īpašu jubilejas cenu – tikai 7,- latiem, vēlāk tās būs nopērkamas par 10,- latiem.

Festivāls «Saldus Saule» šogad norisināsies 10. jūlijā Saldū un apmeklētāji būs gaidīti jau no plkst. 12.00, kad Kalnsētas parku ieskandinās «Druvas Saldējuma bērnu koncerts». Koncertā mazos festivāla apmeklētājus priecēs bērnu un jauniešu popgrupu, un deju studiju audzēkņi, būs pieejamas Annels atrakcijas un garšīgais Druvas saldējums neierobežotā daudzumā, kā arī izklaides un joki, par kuriem visa koncerta laikā gādās klauni.

Plkst. 17.00 uz lielās festivāla skatuves sāksies vakara koncerts un tajā uzstāsies Aisha, grupas «Gain Fast», «Ēnas», «Opus Pro», «Credo», «Leģions», «Linga», «Dzelzs Vilks», «Tā Tā Tā» un daudzi citi. Pusnaktī, pēc svētku salūta, grupa «Gorky Park» izpildīs savas slavenākās dziesmas, ka piemēram - «Bang», «Stranger», «Moscow Calling» u.c.

Tiem, kas vēlēsies mazāku burzmu, bet ne mazāk jautrības, būs iespējams atpūsties estrādei blakus esošajā pļavā, kurā atradīsies kafejnīcas, atrakciju pilsētiņa un mazā skatuve. Mazā skatuve tiks atklāta plkst. 19.00 ar Liepājas cirka «BezTemata» mīmu priekšnesumu.

0 Komentāri