Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rammstein» Tallinas koncertu izpārdod trīs dienās

Foto: Publicitātes foto

Koncertaģentūra «FBI» informē: kopš publiskās biļešu pārdošanas sākšanas bija nepieciešamas tikai trīs dienas, lai izpārdotu visas biļetes uz grupas «Rammstein» koncertu Tallinā.

Milzīgā interese par «Rammstein» koncerta biļetēm liecina, ka grupa Baltijā ir tikpat pieprasīta kā citviet Rietumeiropā. Tāpat kā vairākums valstu, arī uz koncertu Igaunijā biļetes izpārdotas jau pirmajās dienās.

Pašlaik uz koncertu Tallinā nopērkamas vien dažas pēdējās biļetes — tās ir biļešu rezervācijas, par kurām nav saņemts maksājums, tāpēc tās laiku pa laikam tiek atgrieztas tirdzniecībā.

www.ticketpro.lv

www.fbi.lv

«Rammstein» Latvijā ieradīsies sava jaunā albuma «Liebe ist für alle da» popularizēšanas ietvaros. Grupa jau medijos paziņojusi, ka jaunā turneja nebūs izņēmums un šovos tiks izmantots liels daudzums pirotehnikas. Koncertaģentūras «FBI» direktore Inga Kadeka: «Pirotehnika ir «Rammstein» šova neatņemams elements, tāpēc tika veikti rūpīgi sagatavošanās darbi, lai noskaidrotu, vai norises vietā iespējams rīkot tik burtiskā nozīmē ugunīgu priekšnesumu. «Rammstein» pārstāvji mums izvirzījuši ļoti nopietnas prasības, un tas nozīmē, ka koncerta apmeklētājus sagaida iespaidīgs priekšnesums «Rammstein» labākajās tradīcijās.»

0 Komentāri