Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Doma laukumā notiks Miķeļdienas gadatirgus

Foto: Publicitātes foto

Šā gada 26. septembrī no plkst. 9.00 līdz 17.00 Doma laukumā notiks Rīgas pilsētas rudens ražas svētku pasākums — Miķeļdienas gadatirgus.

Jau tradicionāli Miķeļdienas gadatirgū varēs iegādāties dažādus lauku labumus un rudens ražas veltes — ābolus, bumbierus, ēdamus un dekoratīvus ķirbjus, cūku pupas, dzērvenes, zāļu tējas, medu, maizi, žāvētu gaļu, zivis un daudz citu garšīgu un veselīgu lietu.

Kuplā pulkā būs pārstāvēta arī Latvijas amatnieku cunfte. Te katrs pēc savas gaumes un rocības varēs iegādāties sev tīkamāko sēņu grozu, māla podu, pirts kubulu un daudzus citus interesantus amatnieku darinājumus.

Kopumā Miķeļdienas gadatirgū savu dalību šogad pieteikuši 360 amatnieki un zemnieki no visas Latvijas.

Jau no plkst. 10.00 uz skatuves gadatirgus dalībniekus un apmeklētājus priecēs Rīgas pilsētas dziesmu, danču un instrumentu spēles meistari. Programmu vadīs Dailes teātra aktieris Pēteris Liepiņš.

Programmas noslēgumā pēc plkst. 16.00 uzstāsies latviešu klausītājiem jau labi pazīstamā grupa «Tequila Band», kas pasākuma dalībniekus priecēs ar dziesmām no sava pēdējā skaņu ierakstu albuma «Pēc svētdienas».

Veiksmīgākajiem kartupeļu mizošanas un dziedāšanas konkursa dalībniekiem garšīgas balvas būs sarūpējis «Valmiermuižas alus» un «Pure Chocolate».

Miķeļdienas gadatirgu organizē Rīgas domes Kultūras departamenta koncertorganizācija «Ave Sol».

Paralēli Miķeļdienas gadatirgus aktivitātēm Doma laukumā pavisam netālu — Rīgas Rātslaukumā — norisināsies Ābolu tirgus, kur kopā ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Normundu Laizānu apmeklētājiem būs iespēja vērot ābolu parādi, kā arī piedalīties rudens zaptes vārīšanā un citos atraktīvos pasākumos.

Ābolu tirgu organizē SIA «Rīgas nami».

0 Komentāri