Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Grupa «Židrūns» gatavo jaunu studijas albumu

Foto: Publicitātes foto.

Imdb.com

Par spīti gluži citam skanējumam («truls roks» lai kalpo par žanrisko apzīmējumu), kompozīcijai un pieejai darbam studijā, «Dzeltenbaltdzeltenais» ir arī sava veida ticības apliecinājums jau ierastajam. Joprojām labs draugs un kompanjons ir lietuviešu izcelsmes dzejdaris Židrūns Girdausks, kurš aizvien slēpj un pat noliedz savu saistību ar grupu «Židrūns», jo uzskata līdzīgi Imantam Ziedonim – viss viņa rakstītais, līdzko uzrakstīts, pieder citiem. Arī šis albums ierakstīts «Hodila Studio» Valmierā, arī šo albumu izdod neatkarīgā mūzikas ierakstu izdevniecība «SKYR», arī šoreiz ierobežotā, 500 eksemplāru tirāžā.

Gaidot «Dzeltenbaltdzeltenā» izdošanas oficiālu atzīmēšanu (informācija sekos!) un ieraksta nonākšanu daža laba veikala plauktā, grupa «Židrūns» cienītājiem un nīdējiem piedāvā tajā ieskatīties pa atslēgas caurumu jeb, pareizāk, apciemot pavisam normālu kantori – otro no albuma dziesmām «Ir normāla diena».

myspace.com/zidruuns

0 Komentāri