Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Festivāls «Laba Daba» izziņo pašmāju mūziķus

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto.

Festivāls «Laba Daba» atklāj lielu daļu māksliniekus, kuri no 2. līdz 4. augustam uzstāsies uz kādas no sešām skatuvēm un publicē jauno mājas lapu. Domēna vārds paliek nemainīgs: «labadaba.lv». 

Iepriekš izsludinātajām grupām - trešā viļņa ska aizsācējiem «The Toasters», skandalozajai Krievijas electroclash apvienībai «Barto», vācu tumšāka viļņa pārstāvjiem «Deine Lakaien» un pašmāju mūzikas apvienībām «Inokentijs Mārpls», «All Day Long», «Carnival Youth», «Audience Killers», «Oyaarss», «Apziņas parazīti», «Rebel riot», «Band mango» un «PND», pievienojušies

«Baložu pilni pagalmi», «Zig zag», «Apofez sound system», «Laiksne», «Trakula», «Vētras saites», «Vējam kabatā», «Parara», «Tribes of the city», «Satellites LV», «Pienvedēja piedzīvojumi», Nils Īle un «Afro ambient», «Skumju akmeņi», «Rūsa», «Manta», «Soundarcade», Elizabete Balčus, «Rīta stienis», «Komjaunatne», apvienība «7 pieauguši vīrieši», kas šogad uz skatuves kāps kopā ar dziedātāju Olgu Rajecku, leģendārā grupa «Jumprava» un «Abdul Camara» ar grupu, kas ir starptautisks muzikāls projekts, kuru pārstāv mūziķi no Ganas un Zviedrijas.

Programma tiks papildināta, un kopumā uz festivāla skatuvēm kāps vairāk nekā sešdesmit mūziķu grupas un dīdžeju.

Organizatori turpina dažādot un papildināt festivāla muzikālo programmu, solot sarūpēt vēl pa kādam pārsteigumam, un paralēli darbam ar grupām noris arī darbs pie festivāla vietas labiekārtošanas un jaunizveidotās mājas lapas. No 5. jūnija biļetes uz festivālu ir pieejamas ne tikai biļešu servisa kasēs, bet arī klubā «Nabaklab» Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.

  • «Laba daba» ir starptautisks mūzikas festivāls, kas nemainīgi jau piekto gadu notiks Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā «Ratnieki», Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā.
  • Festivāls norisināsies augusta pirmajā nedēļā, no 2. līdz 4. augustam.

Festivālā varēs dzirdēt grupas un DJ apvienības, kas spēlē reggae, folkmūziku, indie, rock un citus žanrus un to variācijas. Paralēli bagātīgajam muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm, būs iespēja piedalīties dažādās sportiskajās aktivitātēs, skatīt kino, teātri un līdzdarboties meistarklasēs.

Festivāls cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

0 Komentāri