Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klubā «Essential» notiks pasākumu sērija «Privè»

23.janvārī Baltijas vadošajā klubā «Essential» aizsāksies pilnīgi jauna pasākumu sērija, kuras autors un iniciators ir kluba rezidents Rolands Priverts.

Rolands pasākuma nosaukumam devis franču vārdu «Privè» un tas atspoguļos jaunā un talantīgā dīdžeja/producenta muzikālo gaumi, personificējot visu, kas Rolandam svarīgs un dārgs arī viņa paša daiļradē - izsmalcināta, radoša stilu kompilācija un īpašs skanējums.Kā izskatās, tad jau pirmās «Privè» ballītes latiņu Rolands uzlicis ļoti augstu, jo viņa īpašie viesi šajā naktī būs Latvijā tik iemīļotā trance mūzikas apvienība «Above & Beyond», kuri 2008.gadā pamatīgi «uzminuši uz papēžiem» «DJ Mag Top 100» nemainīgo līderu trijniekam - Armin Van Buuren, Tiesto un Paul Van Dyk, ieņemot ceturto vietu topā.

Bet tas vēl nav viss! «Privè» uzstāsies arī «Above & Beyond» izdevniecību «Anjunabeats» un «Anjunadeep» jaunā zvaigzne - Boom Jinx, kura relīzes «Eternal Reminiscence» («Anjunabeats») un «Remember September» («Anjunadeep») 2007. un 2008.gadā guvušas milzu panākumus Eiropas deju čartos un izpelnījušās «DJ Magazine» augstāko - pieczvaigžņu novērtējumu.

Jāpiebilst, ka «Anjunabeats» ir lielākā «trance» mūzikas izdevniecība Apvienotajā Karalistē un atrodas pasaules lielāko izdevniecību pieciniekā.

Taču tas arī vēl nav viss! Pēc dabas kautrīgajam un pieticīgajam Rolandam, profesionālās ambīcijas plūst pāri malām un, lai savai pirmajai «Privè» pārtijai piedotu vēl plašāku noskaņu un emociju gammu, viņš aicinājis piedalīties arī virkni Latvijas deju mūzikas skatuves talantu - Dirtnap un Kris Hovel no «Danscotheek», Johny Adroit un daudzsološo daiļā dzimuma diskžokeju - Anett.

Uz lielās kluba skatuves apmeklētāji redzēs arī pašu Roland Privert un viņa līdzgaitnieku Kaspar Kondrat, ar kura jau publikas iecienīto «īpašo ballīti īpašiem cilvēkiem» - «Kwadrat Concept» no šī brīža «Privè» varētu sākties draudzīga un veselīga konkurence, kas nāks par labu visai Latvijas deju mūzikas kuplajai saimei.

Jāatzīmē, ka «Privè» pārtijas ir tikai viens no trim Rolanda darbības virzieniem šī jaunā deju mūzikas zīmola paspārnē.

«Privè» ietver sevī arī Rolanda veidotā iknedēļas divstundīgā «iTunes Podcast» apskatu katru otro piektdienu «European Hit Radio» ēterā plkst. 23:00 - 24:00. Raidījuma pilnā versija būs pieejama visiem «iPod», «iPhone», «iTunes» lietotājiem «Podcast» variantā, kā arī portālā «Boms.lv», «audio stream» variantā jau no 23.janvāra.

Kā trešo «Privè» elementu jau tuvākajā nākotnē paredzēts prezentēt mūzikas izdevniecību.Atgriežoties pie šī gada pirmā lielākā klubu dzīves notikuma - «Privè» ballītes klubā «Essential» 23.janvārī, jāatzīst, ka tā patiešām ir lieliska dāvana visiem klubu dzīves gardēžiem un labs pozitīvas enerģijas lādiņš šajos lielākajai daļai tik drūmajos laikos.

0 Komentāri