Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tuvojas Harija Ozola un Santas Zapackas jubilejas koncerts

Foto: Publicitātes foto

Pēc nepilna mēneša, 7. februārī Valmieras Kultūras centrā ar piecu gadu jubilejas koncertprogrammu viesosies Santa Zapacka, Harijs Ozols un Didzis Rijnieks.

Koncertprogramma, kas tapusi jubilejas gadā, būs atšķirīga no iepriekšējām. Tā veidota, ieskatoties padarītajā, kā arī sniedzot klausītāju vērtējumam pavisam jaunas un nedzirdētas dziesmas. Programma būs ritmiska un viegla, lai klātesošie varētu atpūsties un atslēgties no ikdienas rūpēm. Koncertā skanēs arī Harija Ozola dziesmas no jaunākā albuma «No vienas puses pie otras».

Harijs Ozols un Santa Zapacka kopīgi iedziedājuši jau trīs albumus – «Pasaules vējos», «Aiz vārdiem» un «No vienas puses pie otras». Jāpiebilst, ka albumi «Pasaules vējos» un «Aiz vārdiem» 2006. un 2007.gadā nominēti Mūzikas ierakstu gada balvai kā attiecīgā gada labākais šlāgeralbums. Abi dziedātāji vairākus gadus veiksmīgi piedalās Latvijas Šlāgeraptaujā, ieņemot vietas pirmajā desmitniekā.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē.

0 Komentāri