Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ivo Fomins iesaka neatlikt dzīvi uz rītdienu

Foto: Mārtiņš Avots

Dziesmas ierakstā piedalījies un stīgu aranžējumus veidojis grupas Tumsa taustiņu instrumentālists Normunds Kalniņš. Ieraksts tapis Liepājā, Ivo Fominam piederošajā studijā «FM Sound Studio», kur pie ierakstu pults strādāja Egils Mežs.

Ivo Fomins: «Mēs pie šīs dziesmas strādājām ļoti ilgu laiku un tā tika pārrakstīta vismaz četras reizes, bet miksēta vēl vairāk reižu. Šī ir dziesmas optimālā versija un man jāsaka liels paldies Normundam Kalniņam, kurš dziesmai piešķīra plašumu. Šī dziesma ir stāsts par to, ka , ka jādzīvo šodien, neatliekot dzīvi uz rītdienu.»

Edmunds Aizkalns: «Dziesma ir par šodienu, par laiku, kad jāļauj notikt lietām un notikumiem, par to, ka nevaram palikt vakardienā. Laid, lai notiek, un viss arī notiks. Noteikti gribas, lai šo sajūtu paķer visi, kas klausīsies, un tad ne tas vien vēl var notikt.»

Ivo Fomina iepriekšējais šī gada radio singls «1 minūte bez tevis» guva vērā ņemamus panākumus radiostacijās, pat neskatoties uz tā «roķīgo» skanējumu un iekļuva praktiski visu Latvijas radiostaciju spēlētāko dziesmu pirmajā desmitniekā, bet aprīlī bijusi pat spēlētākā latviešu dziesma Latvijā. Cerams, ka tāpat veiksies arī jaunajai dziesmai.

Dziesmas «Laid lai notiek» pilnā versija ir lejupielādējama portālā «Doremi.lv».

0 Komentāri