Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Uzzini, kas ir Latvijas slavenākie kreiļi

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Par godu visiem Latvijā dzīvojošajiem kreiļiem piektdien, 14. augustā, tirdzniecības centrā «Mols» tiks svinēta Kreiļu diena, plkst. 16.00 atklājot foto izstādi «Latvijas slavenākie kreiļi», kā arī aicinot visus kreiļus izveidot lielāko kreiso plaukstu nospiedumu sienu, informē izstādes pārstāve Maija Straupmane.

«Zinot, ka lielākā daļa kreiļu jau bērnībā tika pārmācīti darboties ar labo roku, bija ļoti interesanti uzzināt, kas ir tās darbības, ko tomēr kreilis, spītējot visam, veic ar kreiso roku,» izstādes iemeslu skaidro veikala «Mols» menedžere Lelde Gangnuse, atklājot, ka izstādes fotogrāfs Normunds Laizāns savos darbos ataino tieši tās darbības, ko ne laiks, ne kādi citi dzīves laikā sastaptie cilvēki kreiļos nav spējuši mainīt. Izstāde būs aplūkojama divas nedēļas — no 14. līdz 28. augustam.

Izstādē piedalīsies: pavārs Elmārs Tannis, advokāte Elizabete Bruksle, LNT laika ziņu moderators un raidījuma «Tautas balss» vadītājs Māris Grigalis, basketbolists Māris Gulbis, uzņēmējs Normunds Skauģis, māksliniece Anna Heinrihsone, plastikas ķirurgs Jānis Žaržeckis, baletdejotāja Elza Leimane, raidījumu vadītāji Ģirts un Pauls Timroti, kā arī žurnāliste Una Ulme.

Foto izstādes apmeklētājiem atklāšanas laikā no plkst. 16.00 līdz 17.00 būs iespēja arī satikt kādu no bildēs redzamajām slavenībām, kā arī piedalīties nozīmīgā aktivitātē, radot milzīgu kreiso plaukstu nospiedumu sienu. Nospiedumu siena tiks izveidota vienas nedēļas laikā pēc tam, kad būs nožuvuši un apkopoti visi kreiso plaukstu nospiedumi.

0 Komentāri