Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iznācis «Dabas koncertzāles» otrais albums

Foto: Publicitātes foto

Klajā nācis Ingus Ulmaņa, Aigara Voitišķa un viņu domubiedru projekta «Dabas koncertzāle» jaunais ambientās mūzikas albums «Hydropsyche instabilis».

«Dabas koncertzāle» ir unikāls projekts, kas sniedz iespēju izbaudīt skaistu dabu, gremdējoties «ambient» mūzikas ritmos, kas nevilšus veido harmonisku kopību ar koku zaru švīkstoņu vējā, putnu balsīm tuvējās pļavās un ūdens čalām upē.

Jaunajā albumā «Hydropsyche instabilis» tiek atklāta maģiskā un mūžam mainīgā, dzīvā ūdens pasaule. Mazo putniņu čunčiņu (Phylloscopus collybita) karaļa tronī nomainījusi makstene (Hydropsyche) - neliels ūdens organisms, kas dzīvo ūdenī un tā tuvumā, bet pēc izskata neilgu dzīves laiku atgādina tauriņu.

Albumā iekļauti 10 jauni instrumentālie skaņdarbi, kurus pērn klātienē varēja baudīt Svētupes krastā netālu no Salacgrīvas un Gaujas krastā Valmierā.

Albuma ierakstā piedalījušies: Ingus Ulmanis, Jekaterina Šarigina jeb Ketta (vokāls), Aigars Voitišķis (ģitāra), Gints Sola (ģitāra), Kaspars Tobis (taustiņi), Mārtiņš Strautnieks jeb Martinez Gonzalez (taustiņi, dabas skaņas), Roberts Rasa (bass), Anrijs Grinbergs (sitamie instrumenti).

Mūziku sarakstījuši Aigars Voitišķis, Gints Sola, Ingus Ulmanis, Kaspars Tobis un Anrijs Grinbergs. CD versijas bukletā iekļauta Pētera Brūvera dzeja.

http://www.PlatformaMusic.lv

«Hydropsyche instabilis» ir otrais albums sērijas «Dabas koncertzāle» ietvaros. Pērn klajā nāca CD/DVD albums «Čunčiņa dienas un nakts grāmata», kas nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada Balvai kā labākais instrumentālās mūzikas albums.

Jau vairākus gadus projekta «Dabas koncertzāle» ietvaros tiek rīkoti koncerti ar Ingus Ulmaņa, Aigara Voitišķa un citu pazīstamu mūziķu piedalīšanos, kopīgi ar dabas zinātniekiem par vides norisēm ieinteresējot plašas ļaužu masas.

0 Komentāri