Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Turpinās balsojums par «SEB Muzikālās bankas» fināldziesmām

Vēl tikai līdz sestdienai, 10. janvārim Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas «SEB Muzikālā banka» klausītāji var balsot par sev tīkamajām fināldziesmām, lai jau 17. janvārī greznā apbalvošanas ceremonijā Ventspilī uzzinātu, kura bijusi aizvadītā gada vērtīgākā dziesma.

http://www.muzikalabanka.lv

Aptaujas noslēguma ceremonija šogad iecerēta greznā glamour stilā. Skatuves noformējumu ceremonijai un aizskatuvē ierīkotajam zaļajam bāram veidojusi scenogrāfe Maija Jansone, bet atbilstošu muzikālu noskaņu fināldziesmām nodrošinās «Mirage Jazz Orchestra» pavadījums. Ceremoniju ar īpašām kompozīcijām papildinās ekspertu padome – Zigmars Liepiņš, Uldis Marhilēvičs, Sergejs Jēgers, Inese Galante, Nauris Puntulis, Olga Pīrāgs, Ivars Cinkuss, Aleksandrs Viļumanis, Zigfrīds Muktupāvels un Ieva Akuratere.

Kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu «SEB Muzikālā banka» vadītājiem Baibu Palkavnieci, Kasparu Mauriņu un Elvi Jansonu, šogad pasākumu vadīs arī viens no mūziķiem - finālistiem Lauris Reiniks. Ceremonijas režisors Valdis Pavlovskis pagaidām neatklāj, kādi uzdevumi katram no vadītājiem šova laikā būs jāpilda: «Gluži kā vērtīgākās dziesmas noklusēšana līdz pēdējam brīdim, arī vadītāju uzdevumi un notiekošais uz skatuves sabiedrībai taps zināms tikai pašā ceremonijā.«

«SEB Muzikālās bankas 2008» apbalvošanas ceremonija notiks 17. janvārī Ventspils Olimpiskajā centrā un tiešraidē to varēs dzirdēt arī «Latvijas Radio 2», bet plkst. 21:15 vērot LTV1. Visās «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās nopērkamas arī biļetes uz apbalvošanas ceremoniju un tās ģenerālmēģinājumu 17. janvārī plkst. 14:00.

0 Komentāri