Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: «Supernovas» skatītājus sajūsmina LTV surdotulki

  • Raksts
  • Video
Foto: ekrānuzņēmums/youtube.com

Dziesmu konkurss «Supernova» spējis saistīt lielu interesi no skatītāju puses. Interesantas tendences bija vērojamas, ja paralēli tiek sekots līdzi vietnē «Twitter». Patiesībā ir daudz ārzemju interesentu, kuri, protams, izmanto iespēju sekot konkursam līdzi tiešsaistē - šī iespēju labprāt izmanto arī vietējie skatītāji. Diemžēl ar viss neritēja tik gludi tehniskā ziņā un tiešraidei gadījās pārrāvumi. Cilvēki meklēja dažādus variantus, sekojot līdzi arī vietnē «supernova.lsm.lv» un LTV 7 kanālā. Un tieši LTV 7 kanālā daudzi atklāja patīkamu pārsteigumu - atraktīvus surdotulkus, kuri iejutās dziesmās un dejoja līdzi (VIDEO - ZEMĀK).

Izrādās, šie tulki pirms tam arī mācās dziesmas, lai tiešraidē viss noritētu bez aizķeršanās. LTV surdotulks Elza Volonte reportāžā radioraidījumam «Pieci Rīti» gan atzina, ka bieži vien, sākoties dziesmai, tā viņu pārņem un aizejot improvizācija, turklāt viņa studijā skaļi dziedot līdzi.

Ņemot vērā daudzās atlases kārtas ar nemainīgajām dziesmām, daudziem izjustais surdotulkojums bija kā malks svaiga gaisa un, protams, Tviterī izskanēja domas, ka tieši LTV surdotulki Ainārs Ostvalds un Elza Volonte ir šova patiesie uzvarētāji.

0 Komentāri