Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Supernova» finālā tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis «Eirovīzijā»

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: LTV publicitātes foto

Konkursa «Supernova 2017» finālā tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis starptautiskajam dziesmu konkursam «Eirovīzija». Par tiesībām pārstāvēt Latviju «Eirovīzijā» cīnīsies četri finālisti: «Triana Park», «My Radiant You», The Ludwig un Santa Daņiļēviča.

Konkursa «Supernova 2017» pusfinālā uzvarēja «Triana Park» ar dziesmu «Line», kuras autori ir Agnese Rakovska, Kristaps Ērglis un Kristians Rakovskis. Pusfinālā žūrijā izpildītājus vērtēja «Prāta vētras» bundzinieks Kaspars Roga, «MicRec» pārstāvis Guntars Račs, producents «DJ Rudd» un Petri Manonens no ierakstu kompānijas «Universal Music Group» Somijā.

Jau vēstījām, ka finālā žūrijas pamatsastāvam – Kasparam Rogam, Guntaram Račam – fināla vērtēšanā piebiedrosies dziedātāja, «Eirovīzijas» laureāte Marija Naumova, kā arī dziedātājs Intars Busulis. «Man ir liels prieks un patīkams pārsteigums par fināla dziesmām un par jaunajiem talantiem, ko šogad atklāju. No sirds novēlu visiem dalībniekiem svētdien vakarā gandarījumu par padarīto un paveikto. Galu galā galvenais ir piedalīšanās un rezultāts ir Dieva rokās!» pārliecināta ir Marija Naumova.

Vēl skatītājus priecēs arī īpašie viesi – iepriekšējā gada «Supernovas» konkursa uzvarētājs Justs finālā pirmatskaņos dziesmu «Message to You», kā arī Intars Busulis ar dziesmas «Debesis» pirmatskaņojumu. «Visi Supernovas finālisti ir ļoti spēcīgi. Katram no tiem piemīt sava unikalitāte un stils. Manuprāt, skatītājiem nebūs viegli izvēlēties kuram no māksliniekiem atdot savu balsi, un viss izšķirsies tikai pēdējā brīdī. Es ar lielu interesi gaidu fināla noslēgumu, jo līdz šim man nav pārliecība par to, kurš no māksliniekiem pārstāvēs Latviju Eirovīzijā 2017,» savu viedokli pauž Justs.

Konkursa tiešraide LTV1 sāksies 21:25, tāpat kā pagājušajā gadā tiešraidi ar surdotulkojumu varēs vērot LTV7, tiešraidi visā pasaulē HD kvalitātē varēs vērot supernova.lsm.lv. «Supernova 2017» alternatīvās tiešraides saimnieki šajā sezonā būs Karmena Stepānova un Aleksis Vilciņš, to varēs vērot portālā LSM.lv un kā katru svētdienas vakaru klausīties Pieci.lv ēterā. Šogad kā trešais alternatīvās žūrijas pārstāvis Karmenai un Aleksim pievienosies viens no bargākajiem «Supernova 2017» vērtētājiem - DJ Rudd.

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2017» mērķis ir atrast konkurētspējīgu hitu ar potenciālu starptautisku rezonansi. Tā uzvarētājam būs dota iespēja Latviju pārstāvēt starptautiskajā dziesmu konkursā «Eirovīzija 2017», kas šogad notiks Kijevā, Ukrainā.

0 Komentāri