Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizsākta drošas stopēšanas kustība ceļā uz festivāliem

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Rūpējoties par drošību uz ceļa vasaras apmeklētāko festivālu laikā, «Zelta Zivtiņa» ir aizsākusi drošas stopēšanas kustību. Tās ietvaros populārākajā stopētāju vietā Juglā tiks izvietota informācijas telts un stopētāji nodrošināti ar svarīgāko stopēšanas atribūtiku – atstarotājiem, stopēšanas kultūras rokasgrāmatu un galamērķa norādēm. 

«ZZ drošas stopēšanas kustības» mērķis ir aicināt ievērot satiksmes noteikumus un padarīt ceļu uz festivāliem drošāku gan tiem atpūsties gribētājiem, kuri uz festivālu dodas ar uz ceļa apturētām automašīnām, gan garām braucošo automašīnu vadītājiem, ievērojot visus iespējamos drošības apsvērumus.

Populārākajā stopētāju vietā Juglā, pie Berģu pārvada stopētāju informācijas centrs pirmo reizi sāka darboties neilgi pirms mūzikas festivāla «Fonofest». «Fonofest» laikā stopētājiem tika izdalītas vairāk nekā 100 norāžu planšetes un 300 rokas aproces, kas liecina par aktīvu stopētāju kultūru Latvijā un vēlmi pārvietoties droši. Interesanti, ka ZZ stopētāju informācijas centra atribūtus un informāciju salīdzinoši lielāks jauniešu skaits izmantoja tieši atpakaļceļā no festivāla.

Stopētāju informācijas centrs darbosies arī festivāla «Positivus 2012» laikā – no 20., līdz 22. jūlijam. Turpceļā info centrs darbosies Juglā, savukārt atpakaļceļā ZZ drošas stopēšanas telti festivāla dalībnieki atradīs Salacgrīvas centrā.

Stopētāju informācijas centrā tiks dalītas planšetes galamērķa norādīšanai, dažāda veida atstarotāji, ZZ rokasgrāmatu ar lietderīgu informāciju par stopēšanas kultūru, kā arī motivējošas uzlīmes šoferīšiem, kas piekrīt vest stopētājus.

0 Komentāri