Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Samanta Tīna ielūdz uz ballīti pirmajā skolas dienā

Izdrukājot šo ielūgumu, pirmei 1000 apmeklētāji varēs ienākt pasākumā bez maksas. | Foto: Publicitātes foto

Ugunīgākā Latvijas dziedātāja Samanta Tīna ir parūpējusies par visugunīgāko ballīti pirmajā skolas dienā – tā notiks 3. septembrī «Sapņu Fabrikā» un pirmie 1000 viesi uz to tiks bez maksas!

Lai būtu šo pirmo 1000 viesu vidū, kuriem būs iespēja bez maksas apmeklēt pasākumu, ir jāierodas «Sapņu fabrikā» laikā no pl. 18.00 līdz pl. 19.00 un jāuzrāda iepriekš izdrukāts ielūgums, kas derīgs divām personām. Ballīte sāksies ar dejām DJ Japāņa vadībā, bet turpināsies ar jaunās puišu grupas «Mono» uzstāšanos un protams, pašas Samantas Tīnas koncertprogrammu «Samantas Dance party». Tajā skanēs populārākās 80. gadu diskotēku un 90. gadu klubu himnas, kā arī dziedātājas populārākie hiti.

Šī būs vienreizēja iespēja rīdziniekiem redzēt Samantas Tīnas jaunāko koncertprogrammu, ko jau ir redzējuši skatītāji vairākās Latvijas pilsētās un arī Lietuvā. Koncerta laikā Samanta Tīna iecerējusi prezentēt arī savu jaunāko singlu. Ballīte turpināsies līdz pl. 23.00. «Šī būs pirmā skolas diena – mirklis, kad pēc vasaras atkal satiekas skolasbiedri un draugi, tādēļ labākā vieta, kur nosvinēt atkalredzēšanos – būs «Sapņu fabrikā» notiekošais konecerts», apgalvo Samanta.

Ielūgums uz «Samantas Dance party» koncertu pieejams dziedātājas mūzikas profilā portālā «draugiem.lv», bet biļetes – «bilesuparadize.lv».

0 Komentāri