Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Konkurss noslēdzies: Dāvājam trim lasītājiem Vara Vētras jauno CD

Foto: Ojārs Jansons

Portāls «Apollo» sadarbībā ar «Bilžu Biroju» piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt aktiera, režisora, dziesmu autora un izpildītāja Vara Vētras jauno albumu «Viena mirkļa dēļ...». Konkurss ir noslēdzies.

Atsaucība bija liela un veiksminiekus, protams, nācās lozēt. Paldies visiem par piedalīšanos!

«random.org» izlozētie skaitļi lielisko dāvanu sniedz:

  • Arta Kraukle
  • Ivars Skujiņš
  • Linda Kunga

Ar uzvarētājiem par CD saņemšanu sazināsimies pa konkursā norādīto e-pastu.

JAUNĀ ALBUMA DZIESMAS MUZEJA NAKTS IESKAŅĀ VARAT NOKLAUSĪTIES KONCERTĀ KONGRESU NAMĀ:

Sestdien, 18.maijā un otrdien, 21. maijā 19:00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu «Viena mirkļa dēļ...» uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu. Koncerts notiks Vara Vētras albuma «Viena mirkļa dēļ...» Latvijas prezentācijas tūres ietvaros, informē albuma izdevējs un koncertu rīkotājs BILŽU BIROJS.

  • Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un internetā.

Albums «Viena mirkļa dēļ...» ir otrais Vara Vētras dziesmu apkopojums. Albumā apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas – romantisku atmosfēru un eksistenciālu pārdomu rosinoši skaņdarbi. Par dziesmu tapšanu Varis Vētra stāsta: «Dziesmas nāk visos apstākļos. Uz ielas, sabiedrībā, klusumā. Vārdi nāk tikai klusumā. Priecīgās nāk priecīgi, skumjās laužas ārā citādi. Man ir tāda sajūta, ka man to stāsta. Es izmantoju savu pieredzi, lai vārdus ievietotu situācijā, bet to, ka vārdi nav manis izgudroti, es apzinos.»

0 Komentāri