Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No Zviedrijas ierodas speciālisti, lai filmētu Latvijas vizītkarti Eirovīzijai

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Rīgā ierodas filmēšanas grupa no Zviedrijas un līdz 8.martam filmēs Latvijas vizītkarti Eirovīzijas Starptautiskajam konkursam. Jau otrdien, 5.martā, Rīgā ierodas arī horeogrāfe no Zviedrijas, kas turpina strādāt ar «PeR» priekšnesumu.

5.martā Rīgā ieradusies horeogrāfe Adrienne Abjörn, lai turpinātu «spodrināt» grupas «PeR» priekšnesumu, izpildot dziesmu «Here we go». Horeogrāfe ir darbojusies Stokholmas Baleta akadēmijā kā mācībspēks un pierādījusi sevi kā izcilu profesionāli arī citās valstīs. Savukārt grupas «PeR» puišiem par sadarbību ir radušies jauki iespaidi.

«Pirmo reizi ar horeogrāfi tikāmies pirms nedēļas. Mums patīk, ka mūsu dziesmas izpildījums netiek mainīts, tas saglabā to brīvību un festivāla sajūtu, kas bija Latvijas Nacionālajā atlasē. Horeogrāfei ir dažas lieliskas idejas kā uzlabot un paspilgtināt dažus elementus. Mums tas patīk un domājam, ka patiks arī skatītājiem,» ir pārliecināts grupas solists Ralfs Eilands.

Jau trešdien, 6.martā, Rīgā ieradīsies un trīs dienas (līdz 8.martam) Latvijā pavadīs filmēšanas grupa no Zviedrijas, lai gatavotu Latvijas vizītkarti Eirovīzijas Starptautiskajam konkursam Malmē. Kā atzīmē projekta vadītāja Zita Kaminska, līdz šim Eirovīzijas vēsturē bieži nav noticis, ka konkursa dalībnieki tiek filmēti to dabiskajā vidē.

«Varam teikt, ka mūsu puiši jau ir iepatikušies Zviedrijas komandai, un viņiem tiek gatavota īpaši atraktīva Latvijas vizītkarte. Visu trīs dienu grafiks jau ir saplānots pa minūtēm un šajā laikā «PeR» puiši gan brauks ar kartingiem, gan driftēs ar auto, gan apmeklēs Rīgas Zoodārzu un Aviācijas muzeju, kā arī apskatīs Vecpilsētu no Pēterbaznīcas torņa augstumiem un lidostā «Rīga» centīsies paspēt uz «savu» privāto lidmašīnu. Filmēts tiks gan Aizputē, gan Rīgā, gan arī Ralfa un Edmunda mācību iestādēs - skolas vidē.»

Līdz pat 19.aprīlim turpinās preses un fanu akreditācija Starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Akreditācija veicama internetā, aizpildot veidlapu «eurovision.tv/page/press/accreditation».

Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizē sadarbībā ar ilggadējiem sadarbības partneriem - Ventspils pilsētu un Ventspils attīstības aģentūru, kuri jau trīspadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu Starptautiskā dziesmu konkursa rīkošanā, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

2013.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16.maijā.

0 Komentāri