Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā sāksies Eiropas dalībnieku atlases koncerts «Jaunā viļņa 2013» finālam

Jaunais vilnis 2012 Latvijas pārstāvji grupa Framest. | Foto: Edijs Pālens/LETA

8.aprīlī no plkst.14 klubā «El Divino» notiks starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2013» Eiropas dalībnieku atlase, kurā piedalīsies arī vairāki Latvijas dalībnieki.

Konkursa atlasē no Latvijas piedalīsies vairāki dziedātāji, kuri šī konkursa atlases kārtās piedalījušies jau citus gadus. Šogad dalībnieku atlasē no Latvijas piedalīsies «Dana o'Shee», Daumants Kalniņš, Dāvids Kalandija, «Diana Moon un Ashley Washing», dziedātāji Dināra, Elisa, Kamilla, Jonny, Mārtiņš Ruskis, Nikita, Nikolajs Puzikovs un Samanta Tīna, taču konkursa dalībnieku saraksts vēl tiks papildināts, aģentūru LTA informēja konkursa rīkotāju pārstāvji.

Rīgā notiekošajā atlasē piedalīsies arī dziedātāji no Vjetnamas, Vācijas, Itālijas, Kubas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Šveices, Ekvadoras un Igaunijas.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, kurā darbosies Igors Krutojs, Aleksandrs Revzins, Anastasija Muhina, Aleksandrs Rumjancevs, Andrejs Feldmanis, Intars Busulis un Inese Galante.

Šodien Rīgā notiks arī dalībnieku atlase konkursam «Bērnu jaunais vilnis 2013», kurā piedalīsies jaunie dziedātāji no Itālijas, Rumānijas, Igaunijas, Latvijas, Izraēlas, Vācijas un Lietuvas. Latviju bērnu konkursā pārstāvēs Valērija Čuvizova, Katrīna Paula Dīringa, Adrija Korsakaite, Renāts Maksjutovs un Evelīna Smolina.

Jau ziņots, ka starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2013» fināls notiks Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, no 23.jūlija līdz 28.jūlijam.

Pērn starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis 2012» uzvarēja Krievijas pārstāve «Niloo», otrajā vietā palika Kostanco del Pinto no Itālijas, bet trešajā vietā - Marija Jaremčuka no Ukrainas. Latvijas pārstāvji «Framest» konkursa pēdējā kārtā izkrita no godalgotā pirmā trijnieka un palika ceturtie.

Aizvadītajā gadā konkursa finālā piedalījās 16 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm - Armēnijas, Baltkrievijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Ķīnas, Kirgizstānas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas un Latvijas.

Pirmais konkurss «Jaunais vilnis» notika 2002.gadā, un kopš tā laika divas reizes pēc kārtas uzvarējuši Latvijas pārstāvji - vokālā grupa «Cosmos» konkursā uzvaru guva 2004.gadā, bet Intars Busulis konkursā uzvarēja 2005.gadā.

0 Komentāri