Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar panākumiem Rīgā noslēgušās «Cirque du Soleil» šova viesizrādes

Ar panākumiem Rīgā noslēgušās «Cirque du Soleil» šova viesizrādes | Foto: Publicātes foto

Veiksmīgi noslēgušās daudzām starptautiskām godalgām apbalvotā «Cirque du Soleil» uzveduma «Alegría» viesizrādes Rīgā, kas norisinājās no 11. līdz 14. aprīlim Arēnas Rīga amfiteātrī. Piecas izrādes kopumā apmeklēja 21 tūkstotis skatītāju.

«Alegría» ir pasaulslavenā Kanādas cirka vizītkarte jau 19 gadu garumā un viens no četriem turnejas šoviem, kas tiek izrādīts arēnā. Arēnās tiek demonstrēti arī uzvedumi «Dralion», «Quidam», kā arī leģendārajam mūziķim Maiklam Džeksonam veltītais «Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour», kas ir viens no ienesīgākajiem šoviem globālajā koncertindustrijā.

Starptautiskais izklaides koncerns «Cirque du Soleil» piedāvā arī turnejas šovus zem cirka kupola - «Varekai», «Corteo», «Kooza», «Ovo», «Totem» un «Amaluna». Šie šovi ierasti norisinās pasaules lielākajās pilsētās vismaz divu nedēļu garumā. Uzvedumi, kuru darbība notiek zem cirka kupola, izceļas ar īpašu grandiozitāti, vecajām cirka tradīcijām raksturīgo atmosfēru un ilglaicīgām viesizrādem.

Īsumā par «Cirque du Soleil»:

No 20 ielu mākslinieku grupas 1984. gada sākumā «Cirque du Soleil» ir izveidojusies par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes māksliniecisko izklaidi. «Cirque du Soleil» strādā 5000 darbinieku, to skaitā vairāk nekā 1300 mākslinieku no gandrīz 50 valstīm.

«Cirque du Soleil» ir dāvājis brīnumus un prieku 100 miljoniem skatītāju vairāk nekā 300 pilsētās un 40 valstīs. Vairāk informācijas: «cirquedusoleil.com».

Pilnu informāciju par šovu «Alegría» meklējiet: «cirquedusoleil.com/alegria».

0 Komentāri