Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krāšņais burleskas šovs «An Evening of Burlesque» Latvijā viesosies decembrī

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

2013. gada 10. decembrī Rīgā, Kongresu namā, pirmo reizi Latvijā uzstāsies lielākais burleskas šovs Eiropā no Vestendas Londonā - «An Evening of Burlesque», kurā piedalās pasaules lielākās burleskas zvaigznes. 

Šova producents ir Maikls Teilors (Michael Taylor), kurš radījis tādas pasaules slavu ieguvušas muzikālās izrādes kā «The Magic of Motown» un «Thank You for the Music». Šova «An Evening of Burlesque» zvaigznes ir Ivy Paige, Miss Ooh La Lou, Miss Felixy Splits, Bettsie Bon Bon, Liberty Sweet , AJ James, Chloe Lloyd. Šie vārdi burleskas mīļotājiem komentārus neprasa. Tagad arī Latvijas skatītājiem būs iespēja novērtēt Vestendas zvaigznes, kuras izraisījušas milzīgas ovācijas visā pasaulē.

Burleska (no franču valodas burlesque) ir muzikāla teātra paveids, līdzīgi kā mūzikls, kabarē vai vodeviļa. Šovs balstīts uz asprātīgiem dialogiem un monologiem ar erotisku zemtekstu, mūziku un pikantiem dejas numuriem. Žanra saknes meklējamas Anglijā jau 19. gadsimtā, kad izrādēs komēdijas akcenti dominēja pār erotiku, bet ar laiku burleska kļuva par sinonīmu striptīzam.

«An Evening of Burlesque» no Londonas ir neo-burleskas žanra pērle, kurā līdzās krāšņajiem tērpiem, asprātīgajai režijai un lielākajām mūsdienu burleskas zvaigznēm, virmo sievišķīga, glamūrīgi erotiska noskaņa, kas bez pārspīlējuma un nepiedienības dāvā īstu horeogrāfijas, teātra, ironijas un gaumīga erotisma kokteili.

«An Evening of Burlesque» saturam, kurā dzirkstī šarms, humors, izteikmīga ķermeņa valoda un šova dinamika, tulkojums nav vajadzīgs», saka producents Maikls Teilors (Michael Taylor), «mēs esam lepni, ka varam piedāvāt burleskas krējumu tik milzīgai auditorijai visā pasaulē».

Portālā «livefest.lv» sekojiet līdzi informācijai par parejiem burleskas šoviem, kas decembra vidū norisināsies vairākās Latvijas pilsētās.

  • Biļetes uz koncertu nopērkamas «bilesuparadize.lv» un «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Resursi internetā: «livefest.lv».

0 Komentāri