Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: Laura Reinika mīlas trīsstūris ar lietuvieti un igaunieti

  • Raksts
  • Video
Lauris Reiniks atkārtoti aizrauj Lietuvu un Igauniju | Foto: Publicitātes foto

Mūziķis Lauris Reiniks, kurš pirms nedēļas nodeva Igaunijas un Lietuvas klausītāju vērtējumam savu jaunāko dziesmu un Itālijā filmēto video klipu, atkal strauji ir iekarojis klausītāju sirdis un guvis ievērojamus panākumus kaimiņvalstīs.

<strong>TV kanāls «Kanal2» to jau izvēlējies kā laika ziņu fona mūziku</strong>

Savukārt šīs pašas dziesmas lietuviešu versija «Apkabink dar» duetā ar lietuviešu dziedātāju Liepu Mondeikaiti 7 dienu laikā pārsniegusi 250 000 skatījumu interneta vietnē «YouTube», kur klausītāji un skatītāji pauž sajūsmu par latviešu mūziķa jauno dāvanu Lietuvai. Arī radiostaciju DJ pauž izbrīnu un slavē Reiniku kā hitu radītāju, jo šī, pēc skaita 4.dziesma Lietuvai, atkal solās būt hits. Tekstu Reinika melodijai lietuviešu versijā radījis producents un mūziķis Deivydas Zvonkus.

Šobrīd Lauris Reiniks atrodas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, kur, pēc producentu ielūguma, kopā ar Liepu Mondeikaiti piedalās dažādu TV šovu ierakstos, izpildot jauno dziesmu.

«Esmu tiešām priecīgs, ka mums atkal izdevās radīt kaut ko skaistu un jaunu kaimiņiem. Un būtiskākais man šķiet , ka ar mūziku man ir iespēja vienot mūsu 3 Baltijas valstis un radīt lielāku interesi vienam par otru. Un viss tādā pozitīvā un vieglā veidā “ stāsta Lauris, piebilstot, ka lielākais kompliments, ko viņš saņēmis ir no kādas igauņu klausītājas, kura rakstījusi, ka Lauris un viņa mūzika ir kā skaists tilts starp Latviju, Lietuvu un Igauniju. Bet dueta partneru mammas pēc noklausīšanās esot teikušas «Bet vai tad viņš nav latvietis?», tādējādi uzslavējot nevainojamo izrunu kaimiņvalstu mēlēs.

Jaunā videoklipa producents ir Lauris Reiniks, režisore Aija Strazdiņa, operators Uvis Burjāns. Klips tika filmēts 3 dienas Itālijas ziemeļos Verbānijā pie Madžores ezera. Igauņu versijā stāsts ir par attiecību krīzi, ar cerību uz labu iznākumu, bet lietuviešu variantā par slepenu iemīlēšanos draugu starpā. Mīlas trīsstūris.

Latvijas klausītājiem Reinika jaunā dziesma ir zināma kā Laura un viņa māsas duets «Es esmu tev dzīslās», kas 2008.gadā 6 nedēļas bija dziesma #1 Latvijas Airplay un Spice, iekļuva «Muzikālās Bankas» vertīgāko dziesmu pieciniekā un ieguva portāla draugiem.lv lietotāju speciālbalvu, kā gada «Draudzīgākā dziesma».

Video: Apkabink dar: LIETUVA

Video: Keerleval kaljul: IGAUNIJA

Dziesmas pieejamas lejupielādei visās populārākajās mūzikas lejupielādes platformās, tai skaitā Doremi.lv, Muusika24, iTunes, Amazon un citur.

0 Komentāri