Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Turpinot tūri, «Relicseed» uzstāsies arī Rīgā un Preiļos

  • Raksts
  • Video
Foto: Publicitātes foto

Šā gada 13.jūnijā koncerttūres ietvaros klubā Melnā piektdiena uzstāsies Latvijas metāla mūzikas apvienība «Relicseed», savukārt 15.jūnijā grupas koncerts notiks Preiļu alternatīvās kultūras atbalsta centrā (PAKAC).

Latvijas thrash metal grupas «Relicseed» Rīgas koncerts ir iecerēts kā ievads grupas ilgi lolotā otrā studijas albuma prezentācijai, kas plānota 2013. gada nogalē. «Šajā ierakstā esam ieguldījuši ārkārtīgi daudz visu mums pieejamo resursu, esam guvuši neatsveramu, unikālu darba un radošo pieredzi. Paši vairs nevaram sagaidīt rezultātu, taču šis, šķiet, būs piemērots gadījums, kad lieku reizi pārliecināties par «kas ilgi nāk, tas labi nāk» atbilstību patiesībai,» komentē mūziķi. Albums tika ierakstīts ASV, Kalifornijā, studijā «Tranzformer Studios» sadarbībā ar skaņu inženieri Braienu Karlstromu, kas strādājis ar leģendārajiem «THE OFFSPRING» un «QUEEN», bet šī gada 27.janvārī mira no sirdslēkmes, nu jau pats kļūdams par leģendu. «Relicseed» bija viena no pēdējām grupām, ar kuru inženieris strādāja un ierakstu nepabeidza. Albuma miksēšanu mūziķi uzņēmušies paši, savukārt ieraksts tiks pabeigts studijā «Maor Appelbaum Mastering: sounds with Impact».

Rīgas koncerts ieplānots kopā ar samērā jauno apvienību Legacy ID un Faithful in Misfortune piedalīšanos, kā arī koncertā būs dzirdama grupa Pūķa gars. «Ar draugiem vienmēr gribas un ir patīkami uzspēlēt, taču šoreiz vēlējāmies paplašināt koncerta muzikāli stilistisko robežu,» komentē «Relicseed» bundzinieks Andrejs Upmacis.

«Relicseed» koncerts Preiļos notiks ar Pūķa gara un vietējo «Green Novice» dalību. «Ņemot vērā, ka PAKAC ir visai maza vieta, domāju, būs diezgan intīma un saliedēta atmosfēra, kas ir šāda izmēra klubu burvība,» piebilst grupas dziedātājs un ģitārists Edgars Rakovskis.

Grupa arī turpina savu ārzemju koncerttūri. Maija vidū «Relicseed» devās tūrē pa Angliju, kur uzstājās kopā ne tikai ar saviem ārvalstu kolēģiem «Lord Bishop Rocks» un «My Restless 45», bet arī pašmāju apvienību «Burned in Blizzard». Neskatoties uz kopā nobrauktajiem gandrīz 7000 km, abas grupas ir apmierinātas ar paveikto un cer sadarboties arī turpmāk.

«Visas tūrē pavadītās dienas pagāja ļoti pozitīvā gaisotnē. Daudz jauna iemācījāmies no «Relicseed» dalībniekiem. Viņi ir iedvesmojošas personības ar lielisku humora izjūtu, pretimnākošu attieksmi un augstu atbildības sajūtu pret darbu,» komentē "Burned in Blizzard" pārstāvis Kārlis Kalvišs.

«Relicseed» ģitārists Kārlis Šteinmanis papildina: «Viss noritēja labāk, nekā varējām iedomāties – bez mums tik ierastajiem starpgadījumiem ar automobili, policiju vai jebko citu, ko esam pieredzējuši līdz šim. Visi ir apmierināti un gatavi nākamajai tūrei!» Vēl maijā grupa pirmo reizi ir uzstājusies Krievijā, viesojusies Valmieras klubā «Chill Inn» un Liepājas «Fontaine Palace».

Par «Relicseed»

Kopš dibināšanas 2004. gadā Latvijas thrash metal apvienība «Relicseed» ir spēlējusi Latvijas lielākajos alternatīvās mūzikas klubos un festivālos. Pirmais grupas albums «60 minūtes sapņa» tika nominēts «Latvijas metāla gada balvai 2010». Grupai ir līgums ar ASV un Vācijas ierakstu un koncertu organizēšanas kompāniju DIRTY EARTH RECORDS. «Relicseed» aktīvi koncertē Eiropā un ASV.

0 Komentāri