Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zviedrijas latviete Katrine Lukins piedāvā jaunu mūzikas video

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

17 gadus jaunā un daudzsološā Zviedrijā dzimusi latviešu dziedātāja Katrine Lukins agrā pavasarī debitēja ar singlu «Live Tonight», kas guva lieliskas atsauksmes gan no mūzikas apskatniekiem, gan arī no radiostaciju dīdžejiem un klausītājiem.

Jaunās dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati Katrine, to aranžējis un producējis viņas muzikālais partneris Kārlis Indrišonoks. Dziesma ierakstīta un miksēta «Labo Ierakstu Studijā» pie Jāņa Kalves un Lotara Lodziņa, kuri arī aktīvu piedalījās dziesmas producēšanā.

Video producējis Mārtiņš Viļums.

Katrine par dziesmu: «Find You» ir vairāk no sirds, emocionālāka - man tā nozīmē ļoti daudz. Ir nācies darīt lietas, kas ir šķitušas pilnīgi neiespējamas, piemēram, meklēt ēnas līdz rītausmai, kad beigu beigās atrodi meklēto, jo uzaust saule. Varbūt dažreiz mēs darām un runājam lietas, ko īsti nesaprotam, un tikai pēc kāda laika tā pa īstam apjaušam tā jēgu. Tas ne vienmēr nozīmē, ka meklējam kādu cilvēku, tā var būt arī kādu vārdu jēga, kas tāds, kas ir svarīgi tieši tev. Vienmēr ir jāturpina «meklēt»!»

Kārlis Indrišonoks par dziesmu: «Jūtos ļoti gandarīts, un šobrīd šī, manuprāt, ir viena no manām labākajām dziesmām!»

0 Komentāri