Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klāt Jomas ielas svētki trīs dienu garumā

Foto: Publicitātes foto

Kā jau ierasts jūlija pirmajā nedēļas nogalē Jomas iela pārvērtīsies par īpaši skanošu, smiekliem un cilvēku piepildītu ielu, jo tiks svinēti Jomas ielas svētki trīs dienu garumā no 5. – 7. jūlijam. Ar katru gadu šie svētki gūst arvien lielāku atpazīstamību jūrmalnieku un Jūrmalas viesu vidū. Tie ir kļuvuši par plaša mēroga svētkiem, kuri pulcē vairākus tūkstošus apmeklētāju.

  • Svētki tiks atklāti 5. jūlija vakarā plkst. 22.00 ar skaistu klasiskās mūzikas koncertu Majoru stāvlaukumā, kurā piedalīsies Operas orķestris - diriģents Mārtiņš Ozoliņš, solisti Inga Šļubovska, Viesturs Jansons un Juris Ādamsons. Jomas ielas svētkus atklās Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs, pēc kura uzrunas ap plkst. 23.30 vakaru noslēgs krāšņa uguņošana.
  • Otrajā dienā, 6. jūlijā, apmeklētājiem tiks piedāvātas plašas mūzikas un izklaides programmas visas Jomas ielas garumā uz trijām skatuvēm. Pie lielās skatuve Majoru stāvlaukumā sākot no plkst. 11.00 sāksies Baltic Bake Days 2013 dalībnieku stāšanās parādes braucienam pa Jomas ielu, kurš sāksies plkst. 12.00. Pēc motociklu parādes sākot no plkst. 13.00 uz lielās skatuves Majoru stāvlaukumā uzstāsies populāri mūziķi un grupas: Igo, Re:public, Goran Gora, Pienvedēja Piedzīvojumi, Menuets u.c. Savukārt, no plkst. 00.30 līdz pat diviem naktī Jums spēlēs DJ Roberts Lejasmeijers, kurš rūpēsies par labu mūziku un garastāvokli.

Pašiem mazākajiem un viņu vecākiem par prieku Horna dārzā sākot no plkst. 13.00 būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, savukārt, no plkst. 13.40 uz bērnu skatuves Horna dārzā būs iespēja noskatīties teātra izrādi «Uzpūtīgais kamielēns», piedalīties rotaļu un spēļu programmā «Ritēt līdz saldējumputnam», dziedāt un dejot līdzi Jūrmalas Kultūras centra kolektīviem «BG deju studija», «Visi kā viens» un «Saulstariņi», vērot Einšteina trikus un eksperimentus.

Uz trešās skatuves, kura atradīsies pie Jūrmalas Hotel SPA visas dienas garumā sākot no plkst. 12.30 tiks demonstrētas Jūrmalas kūrorta kolekciju modes skates un uzstāsies dažādas grupas: Strawberries With Salt, Bez PVN, CanZone, Blitze, Riga Metro un Oranžās Brīvdienas.

  • 7. jūlijs, Horna dārzā, tiks pavadīts radošās noskaņās. Sākot no plkst. 15.00 uz skatuves Horna dārzā uzstāsies pazīstami dziesminieki, kuri radīs īpašu gaisotni, jo šāda veida muzicēšana ir bijusi populāra jau no laiku laikiem. Sagaidīsim tādus dziesminiekus kā Haraldu Sīmanis, Helēnu Kozlovu un grupu Levīti, Miku Frišfeldu, Uldi Kākuli, Imantu Daksi, Ainaru Mielavu un Pārcēlājus, Sus Dungo un Kārli Kazāku.

Visos pasākumos ieeja bez maksas.

Plašāka pasākumu programma un informācija «jurmala.lv».

0 Komentāri