Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izziņota jau otra «Cirque du Soleil» šova «Alegría» papildu izrāde

Foto: Publicitātes foto

Pateicoties lielai skatītāju interesei, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo jau otru papildu izrādi šovam «Alegría». Tā norisināsies sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00.

Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums «Alegría» būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot piecas izrādes.

www.ticketpro.lv

Vārds Alegría cēlies no spāņu valodas un apzīmē prieku, sajūsmu, gavilēšanu. Izrādes sastāvā darbojas 55 mākslinieki no 15 dažādām valstīm. Uzvedumu, kas veidots baroka un operas stilā, raksturo liesmojoši kostīmi, oriģinālā mūzika un skatuves iekārtojums, kas ļauj baudīt akrobātu atlētismu un māksliniecisko sniegumu. Vērojot «Alegría», ikviens skatītājs saņems iespaidīgu spēka, veiklībasun ātruma kokteili, kas apvienots ar elegantiem priekšnesumiem.

Divarpus stundu garajā uzvedumā redzama elpu aizraujoša akrobātika, tai skaitā dramatiskā Sinhronā trapece un Augstās gaisa šūpoles, kurās 12 metrus virs skatuves lido pārdrošie mākslinieki, lecot pretī saviem ķērājiem. Skatītājus pārsteigs arī izveicīgas akrobātes, kas demonstrēs mongoļu ķermeņa lokanības mākslu un triku meistari, kas ritmiskās un bīstamās Uguns dejas laikā mētās liesmojošus dunčus. Savukārt spēka vingrošanas priekšnesuma laikā mākslinieki sinhronā horeogrāfijā metīs kūleņus, lēkājot uz batuta, kas negaidīti parādīsies zem viņu kājām. Bet Krievu stieņos akrobāti mētās kūleņus, gaisā izpildot trikus, un piezemējoties uz 10 cm platiem stieņiem, kas piestiprināti pie viņu partneru pleciem. «Alegría» ir kas vairāk nekā šovs. Tā ir aizraujoša un unikāla pieredze, kas uzrunā skatītājus visdažādākajās vecuma grupās.

Īsumā par Cirque du Soleil:

No 20 ielu mākslinieku grupas 1984. gada sākumā «Cirque du Soleil» ir izveidojusies par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes māksliniecisko izklaidi. «Cirque du Soleil» strādā 5000 darbinieku, to skaitā vairāk nekā 1300 mākslinieku no gandrīz 50 valstīm.

www.cirquedusoleil.com

.

0 Komentāri