Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Koncertakcija «Lieldienu Roze» Cēsīs

Foto: Edijs Pālens/LETA

Šā gada 1.aprīlī, Otrajās Lieldienās, plkst.17:00 Cēsu Izstāžu namā, Pils laukumā 3, norisināsies koncertakcija «Lieldienu Roze», portālam «Apollo» pastāstīja Laimdota Lapiņa, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra Kultūras nodaļas vadītāja.

Koncertā piedalās 2009.gada «Latvijas Gāze» Gada balvas labākās jaunā operas solistes balvas ieguvēja Inga Šļubovska ar pavadošo sastāvu - Ziemeļlatvijas kameransambli «Livonia». Koncertakcijas mērķis ir sniegt iepriecinājumu un garīgu stiprinājumu cilvēkiem svētku laikā, kā arī vērst uzmanību uz šo svētku patieso nozīmi. Koncertā būs iespēja dzirdēt dziesmas no Baznīcas Dziesmu grāmatas,atbilstoši katra mākslinieka izvēlētajam unikālajam aranžējumam, un dziesmas no mūziķu aktīvā koncertrepertuāra.

Pagājušā gada nogalē Adventa un Ziemassvētku laikā jau 10.reizi pašvaldību kultūras centros izskanēja Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas un sabiedrībā iecienītu mūziķu sadarbībā tapusī koncertakcija «Ziemassvētku Roze». Līdz šim koncerti ir guvuši lielu atsaucību, kas ir bijis par pamudinājumu mūziķiem izveidot dziesmu aranžējumus arī Lieldienu laikam. Koncerts ir iecerēts kā Lieldienu dāvana Cēsu novada ļaudīm, tādēļ apmeklētājiem tas ir bezmaksas.

0 Komentāri