Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemassvētku koncerts «Spēlē, Spēlmani»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Svētdien, 15.decembrī, plkst.16.00 Cēsīs, CATA kultūras namā, notiks Cēsu deju kolektīvu Ziemassvētku koncerts «Spēlē, Spēlmani», informēja Mārtiņš Vipulis, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra Mārketinga praktikants. Tajā piedalīsies 9 kolektīvi, no pašiem mazākajiem, līdz pat senioriem, un katrs no tiem koncertam būs sarūpējis vairākas dejas.

Visu koncerta laiku tā apmeklētājiem caur deju būs iespēja ļauties Ziemassvētku priekam un brīnumam, kas visus, gan lielus, gan mazus, ievedīs rotaļu pasaulē, no kā atgriezīsies, kā Spēlmaņi. Šīs rotaļas ļaus visiem kļūt vienotiem kā krāsainai pogai ar diegu, kas dažreiz rotaļīgi mēģina atbrīvoties no nepārtrauktā pavediena, kas spītīgi mēģina atturēt to no nedarbu veikšanas.

Katrs rotaļu dalībnieks var kļūt par spēlmani, un nav nozīmes tam, cik vecs tu esi, tik atļauj savai bērnībai ienākt sirdī šajā svētku laikā.

Koncertā piedalīsies tautas deju ansamblis «Raitais solis», vidējās paaudzes deju kolektīvs «Raitais solis», vidējās paaudzes deju kolektīvs «Saulgrieži», senioru deju kolektīvs «Dzirnas», četras skolēnu deju kolektīva «Randiņš» grupas un Cēsu Valsts ģimnāzijas tautas deju kolektīvs «Kande».

0 Komentāri