Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«TirkizBand» aicina uz Ziemassvētku koncertu

Foto: Publicitātes foto

Ceturtajā adventē, 22.decembrī, pl. 16:00 grupa «Tirkizband» aicina uz Ziemassvētku koncertu Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Koncertprogrammā uzburt gada sirsnīgāko svētku gaisotni un vērot naksnīgo pilsētas panorāmu no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 9.stāva aicināts ikviens.

Grupa «TirkizBand» Ziemassvētku koncertā vēlas dāvāt svētku noskaņu un sirsnīgas emocijas. Šī ir lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, tāpēc ikviens ir laipni lūgts uz svētku koncertu «Uzbursim Ziemassvētkus kopā ar grupu TirkizBand», kur skanēs jau tradicionālas un ne tik ierastas Ziemassvētku melodijas, kā arī būs sarūpēti dažādi pārsteigumi. Koncertā piedalīsies arī popgrupa «Noslēpums».

Koncerts notiks svētdien, 22.decembrī, pl.16:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Ieejas maksa uz koncertu 7 Ls/ 9.96 EUR. Vairāk informācijas un vietu rezervēšana pa tālruni 63005445.

0 Komentāri