Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mielavs un Pārcēlāji paziņo par papildus koncertu

Foto: Publicitātes foto

Pirms 5 gadiem Ainars Mielavs un viņa ansamblis Pārcēlāji iedibināja tradīciju sniegt koncertus laika posmā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, kad dienu ritējums ir nesteidzīgi apjucis svētku mijā – nekas it kā vairs nenotiek... Kā rādīja laiks, šāda tradīcija iedzīvojās, ļaujot ik gada izskaņā cilvēkiem vēl reizi satikties šaurākā un plašākā draugu lokā Mielava un Pārcēlāju koncertos.

2013.gada nogalē ansamblis uzstāsies 28. un 29.decembrī, kā arī papildus koncertā 27.decembrī visjaunākajā Rīgas koncertzālē – mūzikas namā «Daile». Uz skatuves gaidāmi dažādu laiku «pārcēlāji» – Ainars Mielavs, Gints Sola, Juris Kroičs, Aigars Voitišķis un Jānis Stafeckis.

Par koncertu programmu Ainars stāsta sekojošo: «Pārcelšanās uz Jauno gadu ir līdzīga pārceļošanai uz jaunu dzīves vietu – reta izdevība tikt vaļā no sen neaiztiktām lietām. Tāpēc arī šajos koncertos skanēs tikai tās dziesmas, kurām atradīsies vieta «prāmī» uz 2014.gadu.».

  • Biļetes ir pieejamas «Biļešu paradīze» kasēs un mājas lapā «bilesuparadize.lv».
0 Komentāri