Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Igo, Aivars Hermanis un Raimonds Macats izziņo «Mēnessnakts» papildkoncertus

  • Raksts
  • Video
Foto: Publicitātes foto

Pateicoties publikas atsaucībai, tiek izziņoti «Mēnessnakts» papildkoncerti Ventspils pilī un Liepājas Ziemassvētku istabā. «Mēnessnakts» ir īpaši Ziemassvētkiem sagatavota koncertprogramma, kas skanēs Latvijas skaistākajās pilīs un muižās kopā ar Igo, Aivaru Hermani un Raimondu Macatu.

6. decembrī plkst. 21.00 notiks «Mēnessnakts» papildkoncerts Ventspils Livonijas ordeņa pilī. Trešajā adventē, 15. decembrī, plkst. 17.00 koncertsērija viesosies arī Liepājas Ziemassvētku istabā – Tirgoņu ielā 22.

Programmā iekļautas Igo un Aivara Hermaņa kopīgi radītās kompozīcijas, kā arī pasaules mūzikas klasika Aivara Hermaņa ģitāras un Raimonda Macata čello aranžējumā. Domājot par Ziemassvētku laiku un gatavojot šo programmu, Igo ir ieskaņojis dziesmu «Mēnessnakts» ar Aivara Hermaņa mūziku un Aspazijas dzeju.

Ziemassvētku noskaņu radīs ne tikai mūzika. Uz pilīm un muižām tiks ielūgtas iepriekš izraudzītas Latvijas daudzbērnu ģimenes. Koncertu laikā neizpaliks arī dāvināšanas prieks, un mūziķi gatavojas pasniegt gaišus pārsteigumus.

Koncerti notiks 6. decembrī Ventspils pilī, 7. decembrī Mālpils muižā, 15. decembrī Liepājas Ziemassvētku istabā, 22. decembrī Vecgulbenes muižā, 23. decembrī Vecauces pilī un 26. decembrī Bīriņu pilī. Koncertsērija noslēgsies 27. decembrī Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā Rīgā.

  • Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un «bilesuparadize.lv».
0 Komentāri