Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Konkurss: Laimē biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē. Izloze jau šodien!

Foto: Lita Krone/LETA

Apollo» piedāvā konkursu savā profilā vietnē «draugiem.lv» un «facebook». Tev jāseko «Apollo» lapai, jāspiež ziņai «Man patīk» un, iespējams, tieši tu laimēsi biļetes uz koncertu «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē.

Ir iespēja laimēt divas biļetes uz Laura Reinika konceru «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» Rēzeknē, Latgales vēstniecībā «Gors» 15. decembrī. Konkurss norisināsies līdz 11. decembrim. Vietnē «Draugiem.lv» izlozēsim divus laimētājus, savukārt, vietnē «Facebook» tiks izlozēts viens laimētājs.

<strong>Lai piedalītos izlozē «Draugiem.lv» spied šeit</strong>

<strong><span style="font-size:12px;">Lai piedalītos izlozē «Facebook» spied šeit</span></strong>

Lauris Reiniks: «Šī būs mana pirmā Ziemassvētku koncerttūre, tāpēc tā man ir īpaša. Parasti es tuvos cilvēkus Ziemassvētkos aicinu ciemos pie sevis, bet šoreiz pats braukšu pie cilvēkiem, kurus ikdienā nesatieku, bet novērtēju un cienu - pie maniem klausītājiem. Manās sajūtās Ziemassvētki ienāk tieši caur dziesmām, un ar tām arī esmu gatavs dalīties gaidāmajos svētku koncertos.»

Arī šogad koncertos skanēs pasaules un latviešu klasiskais Ziemassvētku repertuārs un paša Laura dziesmas, taču priekšnesuma gaisotne būs intīmāka un «mājīgāka». Būs arī mazie dziedātāji un svētku pārsteigumi, sola Reiniks.

0 Komentāri