Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lauris Reiniks Ziemassvētkos pulcē pilnas zāles visā Latvijā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Lauris Reiniks, kurš steidz apceļot Latviju vēl pirms Ziemassvētku vecīša, tuvojas jaunā DVD «Lauris Reiniks Ziemassvētkos» prezentācijas koncertturnejas noslēgumam. Piektdien, 20. decembrī Lauris uzstāsies Ventspils Teātra namā «Jūras vārti», bet svētdien, 22. decembrī sniegs divus koncertus Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kur vairs nopērkamas tikai pēdējās papildbiļetes.

Līdz šim Lauris Reiniks Ziemassvētku programmu ar lieliem panākumiem dziedājis pārpildītos koncertos Jelgavā, Valmierā un Rēzeknē. Koncertā skan populārākās latviešu un ārzemju Ziemassvētku dziesmas, un publika ar ovācijām uzņem brīdi, kad uz skatuves iznāk Reiniku ģimene. Aizkustinoši ir arī mirkļi, kad Lauris sev piebiedroties aicina vietējos māksliniekus – Ventspilī tā būs popgrupa «Jūras akmentiņi», Liepājā – vokālais ansamblis «Gaismiņas».

Publika, kurā daudz ģimeņu pilnā sastāvā, uzstāšanos uzņem ar prieku un atsaucību, neļaujot Laurim doties prom vēl ilgi pēc pēdējās dziesmas. Koncertam seko gandrīz stundu ilga tikšanās ar faniem – Lauris neatsaka nevienam, kurš vēlas palūgt viņa autogrāfu vai kopā nofotografēties.

  • Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās.
0 Komentāri