Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izdota 100 populārāko Ziemassvētku dziesmu nošu grāmata

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Pirmo reizi Latvijā vienā krāšņā un praktiskā nošu izdevumā apkopotas Latviešu komponistu un pasaulē jau par klasiku kļuvušas Ziemassvētku dziesmas. Grāmatas sastādītāji rūpīgi izanalizēja to, kas ir visvairāk pieprasītās dziesmas radiostacijās, koncertos, kā arī svinīgos pasākumos Ziemassvētku laikā, un izveidoja savdabīgu Top 100. Grāmatā atrodamas visas populārākās klasiskās dziesmas sākot ar «Klusa nakts, svēta nakts» un beidzot ar «Zvaniņš skan» un «Jūs, bērniņi, nāciet».

Pirmo reizi nošu grāmatā atradīsiet latviešu komponistu Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Zigfrīda Muktupāvela, Valda Indrišonoka, Jāņa Ķirša, Aigara Grāvera, Vitas Siliņas, Ingus Ulmaņa, Āra Ziemeļa, Aigara Voitišķa, Ainara Virgas, Mārtiņa Freimaņa, Laura Reinika, Aivara Hermaņa un Igo rakstītās dziesmas, kuras itin bieži dzirdamas tieši Ziemassvētku laikā. Šīs dziesmas izpildījušas grupas Knīpas un Knauķi, Dzeguzīte, Līvi, bet bet, Brāļi Ziemeļi, Lādezers, Jauns Mēness, kā arī solisti Igo, Niks Matvejevs, Zigfrīds Muktupāvels, Ieva Akuratere un daudzi, daudzi citi!

Nošu grāmatā atradīsiet notis, akordus un visu dziesmu tekstus, kas var jums būt noderīgi saņemot dāvanas pie Ziemassvētku eglītes. Notis sastādījusi Juta Bērziņa, bet rediģējis mūziķis Normunds Kalniņš, kurš pašlaik strādā pie jauna nošu izdevuma, kurā plānots apkopot 50 grupas Prāta vētra populārākās dziesmas. Taču pirms tam izdevniecība MicRec plāno izdot maestro Raimonda Paula 100 populārāko dziesmu nošu izdevumu.

Jaunā nošu grāmata atrodama Jāņa Rozes un citās grāmatnīcās, kā arī to iespējams pasūtīt MicRec mājaslapā «micrec.lv».Grāmatnīcās šī grāmata pieejama gan atsevišķi, gan komplektā ar jauno CD izlasi «20 populāras Ziemassvētku dziesmas»

0 Komentāri