Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Nedēļu pēc operācijas Madara Repše nokrāso zaļus matus

Foto: Facebook

Pavasara atnākšana liek vēlēties visu redzēt spilgtās krāsās, tās parādās apģērbā, aksesuāros, kosmētikas izvēlē un arī matu krāsās. Pirms nedēļas dziedātāja Anita Intaite nokrāsoja zaļus matu, nu šādu pašu soli spērusi arī Madara Repše.

20.martā bijušā premjerministra Einara Repšes vecākā meita Madara Repše, kuru iepazinām vēl muzikālā šova «Talantu fabrika» laikā, kurā jaunā sieviete piedalījās ar pseidonīmu Madeira, sociālajos tīklos rakstīja, ka gatavojas nopietnākajai operācijai savā dzīvē.

FOTO: Facebook

Operācija izdevās veiksmīga, nu Madarai priekšā atveseļošanās kurss, bet jaunā sieviete ir apņēmības un pozitīvisma pilna.

Iestājoties pavasarim Madara gluži kā vairums cilvēku izvēlas spilgtākas drēbes, kosmētiku un, lai vēl sirsnīgāk sveiktu pavasari, nokrāsojusi savus matus zaļā krāsā, gluži kā pirms nedēļas to izdarīja dziedātāja Anita Intaite.

Madaru sociālajos tīklos sveic draugi, sajūsminoties par pavasarīgo, spilgto izvēli, izsaka komplimentus.

4 Komentāri