Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Liene Greifāne pārsteidz ar vasarīgu, drosmīgu frizūru

  • Raksts
  • Foto
Foto: instagram

Pašmāju dziedātāja Liene Greifāne savā «Instagram» kontā publicējusi foto, kuros redzama ar jaunu matu griezumu, – dziedātāja, topošā režisore atvadījusies no garajām matu cirtām.

Kā redzams foto, Greifāne ļāvusies trakām pārvērtībām - izbalinājusi matus un izskuvusi sānus.

«Ar gariem jutos pārāk vienkārši un neizteiksmīgi. Manam raksturam vairāk iet trakas frizūras,» tā savas pārvērtības komentējusi dziedātāja.

😎

A post shared by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Šajā pavasarī Greifāne devusies līdzi grupai «Triana Park» uz «Eirovīzijas» starptautisko dziesmu konkursu Ukrainā un ar saviem piedzīvojumiem priecē sekotājus sociālajos tīklos.

Dievinu mājpuķītes 😍😍

A post shared by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Zinot Lieni un viņas eksperimentus ar matiem, kuru laikā, reiz mati patika noskūti, šāda frizūra nav nekas pārsteidzošs, turklāt, šobrīd daudzas ārzemju zvaigznes lepojas ar līdzīgiem matu griezumiem, teiksim, aktrise Skārleta Johansone.

0 Komentāri