Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kas vainojams Samantas Tīnas matu sakārtojuma un krāsas maiņā?

  • Raksts
  • Foto
Foto: instagram

Dziedātāja Samanta Tīna maija vidū pārsteidza visus ar pavisam jaunu izskatu – no tumšmates viņa kļuva par blondīni. Dziedātāja atklāj, kāpēc nolēmusi veikt tik kardinālas pārvērtības.

Kā zināms, 2010. gadā Samanta atpazīstamību ieguva ne tikai savu vokālo prasmju un uzvaras šovā «O!kartes akadēmija» dēļ, bet arī pateicoties saviem koši sarkanajiem matiem.

Divus gadus vēlāk Samanta atvadījās no sarkanajām matu cirtām un pārtapa par tumšmati ar īsu karē griezumu.

«Toreiz manas pārvērtības bija nepieciešamas, jo es pieaugu,» par pārmaiņām izdevumam «Privātā Dzīve» stāstīja Tīna.

Šī gada maijā dziedātāja vēlreiz pārsteidza savus sekotājus, vietnē «Instagram» publicējot foto, kurā no tumšmates kļuvusi par blondīni.

«Man gribējās tikt prom no visa tumšā, tostarp maniem tumšajiem matiem un drēbēm. Tas bija ilgs darbs ar sevi, nevis tā vienkārši - šodien man būs zili mati, rīt zaļi. (..) Godīgi sakot, mani priecē, ka izmaiņas ir tik pamanāmas,» par radikālo stila maiņu priecājas dziedātāja.

1 Komentārs