Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrieši Latvijā atklāj, kādas sievietes viņiem visvairāk patīk

Foto: Panthermedia/Scanpix

Lai uzzinātu Latvijā dzīvojošo vīriešu un sieviešu viedokli par to, kāds ir patiess skaistums, kā arī tā nozīmīgumu. «Dove» izveidojis pētījuma kampaņu, kurā, aptaujājot vīriešus Latvijā, tika noskaidrots, kādas sievietes viņiem patīk visvairāk.

Lai uzzinātu, kas padara sievietes skaistas, pētījumā piedalījās dažādu vecuma grupu pārstāvji. Pētījuma pārstāvji atklāj, ka vīrieši uzskata, ka sievietes ir skaistas arī bez kosmētikas un viņām nav nepieciešams to izmantot, lai uzlabotu savu ārieni. Viņi uzsvēra iekšējo skaistumu un to, cik svarīgi ir mīlēt sevi, būt harmonijā un saskaņā ar sevi.

«Mirdzums acīs, sirsnība, labestība, iekšējais līdzsvars ir tas, kas padara sievietes skaistas arī no ārpuses. Tiklīdz iekšējie procesi darbojas saskaņotā mehānismā, tas atspoguļojas arī vizuālajā tēlā, kustībās, un dzīves uztverē. Pēc vīriešu domām, ir pārāk daudz neīsta skaistuma, un sievietēm vajadzētu lietot mazāk mākslīgos līdzekļus, piemēram, matu, skropstu un nagu pieaudzēšanu.

Arī pašas sievietes piekrita - ja būtu iespējams mainīt sabiedrībā iestrādāto viedokli par šī brīža skaistuma standartiem, būtu daudz vieglāk izpaust savu dabisko skaistumu,» komentē pētījuma autore pārstāve Kerī Poldvere.

0 Komentāri