Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rudens kurpju modē dominē individuālisms

Foto: Publicitātes foto

«Membershop.lv»

Kāda kurpju mode būs šajā rudens sezonā? Dominējošā tendence – lai ir ērti un interesanti! Joprojām uzvaras gājienā pa modes podiumu soļo platformenes, zamšs, šņores un dažādi citi dizaina elementi. Arī kurpju krāsu izvēlē valdīs varens uzliesmojums. Modē ir gan mums jau tik ierastās melnās, brūnās, pelēkās un bēšās krāsas, gan arī salāti zaļās, citrondzeltenās, sarkanās, pelēkās, violetās... Galvenais rudens kurpes pielāgot savai iekšējai emociju pasaulei un rudens garderobei. Ja sirds kāro pēc krāsu dažādības, vērts ielāgot, ka pēdējos gados kurpes ar somiņas un cimdu krāsu nav jāsaskaņo. Rudens garderobe jāsaskaņo pēc iespējas radoši!

Ar ko īpašas ir tieši BEPPI kurpes? Jau no pašiem pirmsākumiem preču zīmola pamata mērķis bijis aizsniegt visus sabiedrības slāņus, apkalpot visus ģimenes locekļus (no bērna līdz pusaudžiem, no jauniešiem līdz pieaugušajiem nobriedušā vecumā), radikālus un konservatīvus pircējus, ikvienā ikdienas situācijā, sniedzot cilvēkiem relaksāciju un iepirkšanās prieku. Šodien šis preču zīmols ir zināms 40 pasaules valstīs. Tostarp arī Latvijā.

BEPPI piedāvā plašu produktu gammu, kura ir orientēta uz izklaidēm un atpūtu. BEPPI mērķis ir piedāvāt ideālu attiecību starp kvalitāti, modi un cenu.

BEPPI – tā ir laime, novatoriskums, atpūta, kvalitāte, izklaide. Tas padara BEPPI produkciju atšķirīgu no citiem preču zīmoliem.

«www.membershop.lv»

0 Komentāri